בדיקת ינשוף קבילה בבית משפט
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

האם בדיקת ינשוף קבילה בבית משפט?

על פי רוב בדיקת ינשוף תהיה קבילה בבית המשפט, כאשר הסיטואציה בו נלקחה הבדיקה, התקינות שלה, אופן הבדיקה על ידי השוטר ופרמטרים אחרים יוכלו להשפיע על מידת הקבילות של הבדיקה והשאלה האם היא תהיה רלוונטית בבית המשפט.

כדי לדעת טוב יותר אם בדיקת ינשוף תהיה כזו שתוכלו להסתמך עליה בבית המשפט, עליכם להתייעץ עם עורך דין תעבורה אשר ילווה אתכם בכל ההליך הזה ויסייע לכם לקבל החלטות נכונות ומדויקות יותר בנושא הזה, דבר שבוודאי יעניין אתכם.

עורך הדין יוכל לבחון את קבילות הבדיקה

באמצעות פנייה אל עו"ד לנהיגה בשכרות יתאפשר לכם לדעת טוב יותר אם בדיקת ינשוף תהיה כזו שתוכלו להסתמך עליה. לפיכך יהיה נכון מצדכם לוודא כי אתם מתייחסים לנושא הזה ברצינות ויודעים לקחת בחשבון שלל פרמטרים שונים שנוגעים אל האופן בו מתבצעת הבדיקה.

כאשר מודעים לכל הפרטים השונים שבאים בחשבון במהלך הבדיקה יהיה ניתן לדעת טוב יותר אם היא כזו שאפשר להסתמך עליה ללא שום בעיה. אז קחו זאת לתשומת הלב שלכם ושימו לב כי אתם יודעים לפעול בנושא בצורה האחראית ביותר שישנה.

התייעצו עם עורך הדין בשלב מוקדם

טיפ נוסף שנוכל לתת לכם בכל הנוגע אל בדיקת ינשוף יהיה להתייעץ עם עו"ד תעבורה דוויק ברנט בשלב מוקדם ולפני תחילת המשפט, זאת כדי שהוא יוכל להסביר לכם טוב יותר מה הטיעונים שיהיו רלוונטיים והאם הבדיקה באמת תהיו כזו שאפשר להסתמך עליה.

אלו מכם שידעו להתייחס לזה ברצינות יוכלו לראות כי הם יהיו במצב מיטבי מבחירת הבחירה שלכם בנושא. אז אל תתפשרו על הבדיקה שאתם צפויים לבצע וקבלו את ההחלטה הטובה ביותר בעניין הזה.

Share this post

גלילה לראש העמוד