קייטרינג לבר מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

קייטרינג לבר מצווה ובת מצווה

מזל טוב! אירוע המצווה של בנכם או בתכם הולך ומתקרב. סוף סוף הם בדרך להפוך למבוגרים, בטקס וחגיגה מרגשים וצבעוניים. אם אתם מעוניינים שהאורחים שלכם ייהנו מההתחלה ועד הסוף וייצאו עם טעם של עוד, חשוב גם שהחגיגה הזו תהיה גם טעימה. בהתאם לכך, אתם ודאי מחפשים אחר קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה.

קייטרינג לבר מצווה שהאורחים יאהבו

חגיגות המצווה הם אירוע משמעותי שמסמל ביהדות את המעבר מילדות לבגרות. באירוע הזה, הילד שלכם הוא הכוכב. ולכן, קייטרינג לבר מצווה יהיה חייב להתאים במיוחד לילדים ולכלול את כל המטעמים האהובים עליהם ועל חבריהם. מובן שלצד אלו יש להקפיד לבחור מנות שימצאו חן בעיניהם של המבוגרים המוזמנים לאירוע, וכך לדאוג שכל האורחים ללא יוצא מהכלל ייהנו ממנות טעימות ונפלאות. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם, היא איזה סוג של מנות תרצו להגיש בקייטרינג לבר מצווה או בת המצווה שאתם חוגגים;

  • קייטרינג חלבי – הקייטרינג החלבי יהיה קליל יותר, צבעוני ונעים לעין. בעבר היה נהוג שהקייטרינג חלבי מתאים יותר לארוחת צהריים, אך כיום רבים מעדיפים לשלב אותו גם באירועים המתקיימים בשעות הערב. אחד היתרונות הגדולים של הקייטרינג החלבי הוא העובדה שהקינוחים המוגשים יהיו חלביים ולא פרווה.
  • קייטרינג בשרי – אנחנו הישראלים אוהבים מאוד בשרים. הם מסמלים בעיננו שמחות וחגיגות, וילוו גם את האירועים הפשוטים ביותר כדוגמת על האש משפחתי בשבת. ארוחה בשרית טובה תתאים הן לאירועיי ערב והן לאירועיי צהריים – כולל חתונות, בריתות, אירועי מצווה ועוד. כמובן שישנה אפשרות להוסיף מנות צמחוניות וטבעוניות עבור אורחים שלא אוכלים בשר, וכך לדאוג שכל האורחים ייהנו מהארוחה.

לבחור את חברת הקייטרינג

קייטרינג לבר מצווה ניתן למצוא די בקלות מפאת כמות חברות הקייטרינג בשוק. כדי לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם, דאגו קודם כל לדבר עם החברה בעצמכם. אם במהלך השיחה הטלפונית קיבלתם רושם ראשוני חיובי, התקדמו לפגישת היכרות וטעימות. החברה שתעמוד בכל הקריטריונים שהצבתם לעצמכם, היא זו שתגיש את המנות לאורחים באירוע שלכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד