צילום בר מצווה בכותל
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

צילום בר מצווה בכותל! בוחרים בצילום אומנותי

יותר ויותר ישראלים ויהודים בפרט, בוחרים לחגוג בשנים האחרונות בר מצווה לילד בכותל. במקום לעשות את האירוע בבית כנסת סגור, אז הם בוחרים לערוך את האירוע עם העלייה לתורה במה שזכה מזמן לכינוי, בית הכנסת הגדול בעולם, באחד המקומות החשובים ביותר עבור היהודים. 

מן הסתם, מאחר ושם בוחרים ההורים לחגוג לילדיהם את האירוע, הרי שלשלם הם יזמינו לא רק את כל האורחים שלהם, אלא גם את כל הספקים ואנשי השירות שיאפשרו לערוך את האירוע ולחגוג אותו כמו שצריך. 

למשל, הם ירצו להזמין אל המקום צלם מקצועי שידע לצלם את האירוע מזוויות שונות ולתעד אותו באופן מלא, כך שהם יוכלו ליהנות בסוף התהליך מצילומי סטילס או וידיאו איכותיים, צילומים שיישארו כמזכרת של תיעוד האירוע. 

ישנן דרכים שונות כיצד לבצע צילום בר מצווה בכותל, מן הסתם, ככל שהצלם יותר מקצועי כך יש יותר סיכוי שהצילומים יהיו ברמה גבוהה יותר, כך יש יותר סיכוי שהצילומים יהיו מתאימים לאופי האירוע וכן למה שהם רוצים להשיג באמצעותם. 

איך מתעדים את האירוע באופן אומנותי

אחת הדרכים לתעד אירוע כזה, היא דרך אומנותית. המטרה היא, להפוך את הדמויות השונות ואת המיקום לסוג של סצינה מסרט או אפילו ציור שתלוי על קיר במוזיאון. זה אומר בין היתר, שעל הצלם לעמוד בזוויות מיוחדות בשביל לתפוס כל רגע ורגע, לתעד דברים שלא בהכרח נראים על ידי אחרים בשטח, לתעד דברים שאפילו הדמויות המצולמות לא בהכרח שמו לב שהם נמצאים באותו רגע, באותו מצב. 

צריך לומר, זה אחד היתרונות של צלם מקצועי, צלם איכותי. רק כך הוא יכול לתעד את האירוע בצורה נכונה, בצורה אמיתית. באמצעות היכולת שלו לתפוס את האירוע, לתפוס את הרגע, בצורה שאחרים לא רואים אותו, בצורה שאנשים שאינם צלמים, לא תמיד ישימו לב אליו. 

חשוב להדגיש, הצילום האומנותי גם יבוא לידי ביטוי באמצעות שימוש בפילטרים ושימוש בעדשות ואמצעים אחרים שיהפכו את התמונות להרבה יותר משמעותיות ומיוחדות, וייצרו תמונות ברמה מאוד גבוהה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד