קליפ בת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

קליפ בת מצווה – איך עושים אותו נכון

לא מעט בנות אשר חוגגות בת מצווה, מבקשות לציין את האירוע בצורה מיוחדת, לא רק במסיבה ייחודית עם חברים ובני משפחה ולא רק בבוק מרשים שיתעד אותן לפני האירוע במקומות שונים, אלא גם בצורה נוספת, למשל צילום קליפ. 

הרעיון של קליפ בת מצווה הוא שונה וייחודי, בין היתר בגלל שהוא מאפשר לכלת השמחה גם לתעד את עצמה בצורות ובמקומות שונים וכן אפשר להוסיף על הקליפ הזה גם סאונד ייחודי, בין אם זה מקורי שלה ובין אם זה סאונד אחר. צריך לומר, הרבה פעמים הורים ובני משפחה אחרים נוהגים לעשות קליפ בת מצווה עבור הילדה ולהציג אותו בפניה באירוע או בזמן אחר. על פי בחירתם, מתוך כוונה לשמח אותה כמובן ולא להביך. 

חשוב להדגיש, אם רוצים לערוך קליפ בת מצווה בצורה יפה ומושקעת, הרי זה לא מספיק רק לצלם את הילדה במקומות שונים וזה גם לא מספיק רק להלביש על הקליפ מוזיקה כזו או אחרת. הרי מדובר בקליפ חד פעמי, ייחודי, מסוג הקליפים שלא נחזור ונעשה לילדה בעתיד (אולי בסיטואציות מאוד מיוחדות) והיא כמובן לא תעשה לעצמה קליפ כזה שוב. 

איך יוצרים קליפ ייחודי

ראשית, צריך לבחור מקומות מיוחדים, לבוש יוצא דופן, כמובן צריך לדאוג שהילדה תכניס אל תוך הקליפ דברים שהיא אוהבת, דברים שהיא רוצה שיהיו חלק בלתי נפרד מהתיעוד של האירוע. 

שנית, אפשר להכניס דברים מן העבר, תמונות, סרטונים, קולות, דברים שליוו את הילדה במשך שנים והיו חלק מעולמה עד כה. אלה יכולים להיות בני משפחה, חיות מחמד ורגעים מיוחדים בחיים. 

שלישית, רצוי מאוד לערוך את הקליפ כך שיהיה מעניין, משעשע וכמובן גם מרגש. 

Share this post

גלילה לראש העמוד