חדרי בריחה לבר מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חדרי בריחה לבר מצווה – למה כולם רוצים את זה?

 אם אתם מחפשים אטרקציה עבור היום הגדול של הילד שלכם, אתם בטח חושבים על כל מיני רעיונות כמו: מצגת משעשעת או חידון שקשור לילד ואפשר לחוד בבר המצווה, או השכרת קונסולות משחקים שאפשר להביא למקום בו חוגגים את בר המצווה וכולי… אבל אחת האטרקציות שנחשבות הנכונות ביותר עבור יום שכזה בו חוגגים את עלייתו של הילד לתורה והגעתו לגיל מצוות – היא אטרקציה של חדר בריחה לבר מצווה. 

חדרי בריחה הפכו בשנים האחרונות לחלק מתרבות הפנאי שלנו בעוד שרבים בילו שעות רבות של פעילות כיפית עם המון אדרנלין! פעילות שמציע חדר בריחה. 

חדרי בריחה מציעים מגוון משחקים רצופים בחידות שצריך לפצח או בסיסמאות שצריך לפענח, כמו גם ברמזים שמובילים לפתרון תעלומה ובשאר פעילויות שאמורות לשחרר את המשתתפים מתוך החדר או לספק להם את היכולת לפתור כל חידה ותעלומה. 

למי זה מתאים?

חדרי בריחה לבר מצווה מותאמים לגילים של המשתתפים כמו גם לזמן הנתון שבו חוגגים את היום הכיפי עם הילד. אם תרצו להוציא לפועל פעילות שכזו פועל, כדאי ליצור קשר עם חברות מומחיות בהתאמת חדרי בריחה לבר מצווה. 

חשוב לדעת כי יום כיף שבחדר בריחה הוא יום מלא אדרנלין וחוויות ואפשר להעניק אותו כמתנה לילד ולחבריו או לצאת אליו אם רוצים להנות מפעילות משפחתית חווייתית. 

מלבד זאת יש המון יתרונות בחדר בריחה כמו חוויה יוצאת דופן לחברים שנחשבת שונה בתכלית מחוויות אחרות, עד לבילוי משפחתי מגבש ויכולת להזמין חברים וחברות לבלות יום כיפי במיוחד עם הילד שהגיע לגיל מצוות. 

אם תבחרו מומחים בהתאמת חדרי בריחה למסיבה שכזאת, תוכלו להעניק זיכרון בלתי נשכח לילד שלכם וחוויות כיפיות שניתך לחוות עם כל החברים או עם בני המשפחה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד