מקום לבת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מקום לבת מצווה – איך תאתרו את המרחב המתאים ביותר לחגיגה שלכם?

הנה הגיע הרגע שהילדה הקטנה שלכם הופכת לנערה. ברגעים כאלה אתם ההורים מעוניינים לחגוג את הגיעה של ילדתכם לגיל מצוות באופן החגיגי ביותר! חגיגות בת מצווה הן בדרך כלל קטנות וצנועות יותר מאשר בר מצווה, בעיקר בשל היעדר עליה לתורה אשר מתרחשת באירוע של ילד.

אבל גם לילדה שלכם מגיע את הטוב ביותר ורבים מחפשים אחר אולם אירועים קטן שיספק את כל מה שדרוש עבור החגיגה. באזור המרכז יש לא מעט גני אירועים, אולמות אירועים, מסעדות, מרחבים לאירועים, ושאר מקומות בהם אפשר לחגוג אירוע קטן. אבל

כיצד מכל המקומות שמציעים לכם תוכלו לבחור את הטוב ביותר? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב:

תאמה למספר המוזמנים שלכם – חשבו כמה מוזמנים יגיעו לבת המצווה וצמצמו את הבחירה שלכם לאולמות אירועים קטנים. מלבד אולמות אירועים יש מגוון מרחבים בהם אפשר לחגוג בר מצווה אשר מתאימים לקבוצה קטנה של אנשים.

מחיר – בדקו מהו טווח המחירים שלכם או מהו התקציב שלכם עבור בר מצווה והתאימו אותו וסטנדרטים אל מקום לבת מצווה אותו תבחרו. שימו לב כי מדובר במקום איכותי וראוי לחגיגה.

עיצוב והתאמה לקונספט – כעת יש לבחון שניים עד שלושה מקומות קטנים לאירועים ולבחור בזה שמתאים לקונספט של האירוע, לעיצוב שתמיד חלמתם עליהם עליו, ולטעם האישי של לילדה שחוגגת בר מצווה. בעקבות בחירה מושכלת ונכונה תוכלו לחגוג לילדה הקטנה שלכם את יום הולדתה ה 12 בצורה כיפית וחגיגית.

אולי יעניין אתכם גם: מקום לחתונה קטנה

Share this post

גלילה לראש העמוד