יום הולדת 50
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

יום הולדת 50 – לחגוג חמישים בסטייל

ימי הולדת עגולים הם תמיד סיבה טובה למסיבה, סיבה מיוחדת. לא מדובר בעוד אירוע, לא מדובר בעוד יום הולדת. הרי הרבה פעמים, זה מלווה בחשבון נפש אישי שכל אחד עושה עם עצמו, מטרות ויעדים שהאדם מכתיב לעצמו, תחושה חדשה ומיוחדת באוויר. 

אחת כמה וכמה, נכון הדבר כשמדובר על יום הולדת 50. לא רק שמדובר במספר עגול ומיוחד, יש לו גם משמעות אחרת. בדרך כלל מציינים אותו עם בן או בת הזוג, עם הילדים כשהם כבר בוגרים, חברים ובני משפחה אחרים. אפשר לחגוג אותו בצורה ייחודית, שונה, בין אם זה אומר באמצעות מסיבה בבית, באולם, או בכל מקום אחר. 

מי שרוצה להפוך את האירוע למיוחד יותר, יכול תמיד להזמין מפעילים או מפעילות, אטרקציות שונות, יכול גם להחליט שהאירוע לא ייערך בקונספט רגיל, כמו אוכל, שתייה ומוזיקה, אלא לערוך את האירוע במתחם מיוחד שיש בו פעילויות והפעלות שונות, שכל המשתתפים יכולים לקחת בו חלק, ולשלב אותם כחלק מהמסיבה, כחלק מהאירוע. 

צריך לזכור, מאחר ומדובר במסיבת יום הולדת ועוד -50, אז רצוי לארגן את כל זה מראש, לא לחכות לרגע האחרון, גם בשביל שהאורחים יוכלו להיערך בהתאם וגם בשביל שהכל יהיה מתואם ומוכן. 

כיצד בוחרים איך לחגוג יום הולדת 50

ראשית, יש לבחון באתר קרמל מה בדיוק חתן השמחה אוהב, איזה דברים יגרמו לו הנאה. זה יכול להיות משהו עם אתגר פיזי וזה יכול להיות הפעלות אחרות, כולל סדנאות, משחקים, תחרויות ועוד. 

שנית, יש לבחון את המקום בו רוצים לערוך את האירוע ועד כמה הוא מתאים לכך. גם אם מחליטים שהאירוע ייערך בבית, צריך לבחון האם זה אפשרי מבחינת המיקום, מבחינת התנאים, על מנת שיהיה ניתן להזמין את אותם מפעילים או אטרקציות. 

שלישית, רצוי לבדוק כמה אנשים מוזמנים למסיבה ובהתאם לכך, להחליט גם, כמה אטרקציות יהיו, כמה מפעילים, ואיך לחלק את לוח הזמנים באירוע, כך שיהיה אפשר לשלב את הכל ביחד בצורה סבירה מבלי ששום דבר לא יפגע באיכות החגיגה.

Share this post

גלילה לראש העמוד