מפעילים מומלצים לימי הולדת
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מפעילים מומלצים לימי הולדת – כיצד בוחרים מפעילים ליום הולדת

לא מעט הורים בוחרים להזמין מפעילים מומלצים לימי הולדת של ילדיהם. בצורה כזו הם מרוויחים שני דברים. ראשית, הילדים נהנים מהפעלות ייחודיות ומקוריות, שנית, ההורים עצמם לא צריכים לעבוד קשה מדי במהלך האירוע. הם יכולים לשבת בצד ולראות איך הילדים נהנים מההפעלה. 

מן הסתם, לא לכל יום הולדת אפשר להזמין מפעילים, זה תלוי בגיל, בסוג האירוע ובמקום בו הוא נערך, וכן לא כל מפעיל אפשר להזמין לאירועי יום הולדת. הבחירה צריכה להיעשות בהתאם לסוג וסגנון האירוע, אך לא פחות מזה, בהתאם לפעילים עצמם. לשם כך, יש לבחור אך ורק מפעילים שנחשבים מומלצים, כלומר, כאלה שאפשר לסמוך על הידע, היכולות והניסיון שלהם. 

לפני שנציג מספר פרמטרים לבחירה, חשוב להדגיש שהתהליך חייב להתבצע זמן רב לפני האירוע, על מנת שיהיה ניתן לסכם עם המפעיל בהקדם, בצורה כזו, הוא יוכל לשריין את מועד האירוע ויהיה ניתן להמשיך בתכנון האירוע בהתאם. 

מה הם הפרמטרים לבחירה נכונה

ניסיון – חשוב לבחור מפעיל שיש לו המלצות וניסיון רב בתחום, בוודאי בכל מה שקשור לעבודה עם ילדים, ועוד בגילאים של הילדים שלנו. רצוי מאוד לבדוק את היכולות שלו, על פי המלצות וחוות דעת של הורים אחרים.

סוג ההפעלה – יש לבחון מה סוג ההפעלה שהוא מבצע ועד כמה היא רלוונטית לאירוע מחד ועד כמה היא מתאימה למקום בו עורכים את האירוע מאידך. 

זמן – יש לבדוק כמה זמן נמשכת הפעילות, עד כמה היא מתאימה למשך זמן האירוע שרוצים לייצר, ועד כמה באמת היא תאפשר לילדים ליהנות מהאירוע בסופו של דבר. 

עלויות – מן הסתם, יש לבחון את העלויות השונות ועד כמה הן מתאימות לתקציב שעומד לרשות האירוע.

Share this post

גלילה לראש העמוד