אולמות אירועים זולים בצפון
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אולמות אירועים זולים בצפון

אזור הצפון הוא אזור עם הרבה אולמות. ישנם אולמות גדולים ויוקרתיים וישנם אולמי בוטיק קטנים. מנגד יש גם אולמות פשוטים יותר וזולים. הבעיה שלנו מתחילה כשאנחנו זקוקים לאולם מתאים לאירוע שלנו אך תוך התחשבות בכיס שלנו.

פעמים רבות אנחנו מחפשים פתרון זול אך בלי להתפשר על האיכות. מדובר בהחלט באתגר שלא תמיד הוא אפשרי. אך ניתן לומר כי במקרים רבים הדבר דווקא כן הגיוני וקיים במציאות.

כדי למצוא פתרון שהוא גם זול וגם מוצלח, והדבר נכון אגב בכל תחום כמעט, צריך לעבוד קצת יותר קשה. המאמצים, על פי רוב משתלמים.

אז מה שנכון לכל דבר, נכון כמובן גם כשזה נוגע לאולמות אירועים.

אולמות אירועים בצפון במחיר שווה לכל כיס

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו רוצים לספר לכם כי ישנה אפשרות למצוא אולם מושלם בכל קנה מידה שהוא גם לא יהיה יקר ויתאים לסוגי אירועים שונים כמו הפקת אירועים לחברות, בריתות ועוד.

אבל לפני שאתם סוגרים על האולם, חשוב שתבדקו את כל הפרמטרים המרכיבים את האולם ואת כל הפרטים הקטנים כמו הגדולים אשר אלו ירכיבו בסופו של דבר את האירוע שלכם. כי נכון שכסף זה חשוב, אבל גם את הסכום שאתם צריכים לשלם, חשוב שתשלמו על מוצר איכותי שיעניק לכם את המענה הרצוי.

חזון –

חשוב לבחון מהו החזון של בעלי האולם, מה עומד נגד עיניהם, מה חשוב להם ומה הם רוצים למעשה להגשים באמצעות השירות אשר אותו הם מציעים לציבור. מוזמנים להתרשם מאולם לבן אירועים. יש בעלי אולמות שיורידו במחירים רק על מנת לרכוש לעצמם מעגל לקוחות, בעוד השירות שלהם הוא יותר ממושלם ועם הזמן הם גם יעלו את המחירים שלהם. אם המחירים הנמוכים הם מחירי היכרות, לא אמור להיות לכם כל ספק בעניין ואתם יכולים להיות רגועים שתקבלו שירות מושלם.

אוכל –

האוכל באירוע הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר, אם לא החשוב ביותר. יש לשים לב כי מדובר בקייטרינג המציע אוכל טרי ואיכותי, אוכל היוצא אל הקהל ישר מהתנורים או הסירים. אולם שיש לו מטבח צמוד עם צוות שפים מקצועי, יוכל בהחלט לעמוד בדרישות הללו. אם האוכל אמור לעבור טלטלות עד שהוא יגיע אל הצלחות של הסועדים שלכם, הם יקבלו מנות לא ממש איכותיות ולא מה שאתם באמת רוצים להגיש להם.

מיקום –

חשוב לבדוק האם המיקום של האולם מתאים לכם. זה אומר שהוא נמצא במיקום מתאים מבחינת המוזמנים שלכם והם לא יצטרכו להעביר שעות ארוכות על הכביש עד שיזכו להגיע סוף סוף אך האירוע שלכם.

חניה –

חשוב שתבדקו כי האורחים שלכם יוכלו למצוא בקלות מקום חניה מיד כשיגיעו אל האירוע ולא יצטרכו להסתובב סחור סחור סביב האולם והאזור כולו על מנת לאתר פיסת חניה פנויה.

צוות באולם –

חשוב שהצוות שיפיק את האירוע בפועל יהיה צוות מנוסה ומקצועי. המלצרים יערכו את השולחנות באופן מכובד וראוי בדיוק כמו שאתם רוצים שיהיה באירוע, הם יתייחסו בכבוד אך הסועדים ויעניקו להם תחושה הכי טובה.

סאונד –

נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת זהו הסאונד שיש באולם. אתם לא יכולים לוותר על אולם עם סאונד איכותי שיפזר את המוסיקה בצורה טובה. אולם שלא בנוי נכון מבחינת הסאונד יהפוך לבלגן צורמני במיוחד ולתחושה מאוד לא נוחה באירוע.

תאורה –

תאורה אולי נראית נקודה שולית אבל היא חשובה מאוד. עליכם לשים לב כי האולם מואר היטב בדיוק כפי שאתם רוצים.

אם תשימו לב לכל הפרטים תצליחו להתמקד ולבחור את אולם האירועים הכי מתאים עבורכם, גם מבחינת המחיר.

Share this post

גלילה לראש העמוד