שולחנות משחק לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

שולחנות משחק לאירועים – אטרקציה מתאימה לכל גיל

כל מי שכבר אירוע בחיים שלו יודע עד כמה זה חשוב לשלב בין כל מה שהכרחי כמו אוכל ומוזיקה, גם את האטרקציות שיעשו את האווירה להרבה יותר מעניינת עבור כל מוזמן. בין הרשימה הארוכה של האטרקציות האפשריות לאירועים יש גם את האופציה של הזמנת שולחנות משחק לאירועים שיוצרים מקום שבו יש חגיגה של ממש.

אטרקציה לכל גיל ולכל אירוע

שולחנות משחק הם כאלה שמהווים את הפתרון המושלם עבור אירועי בר או בת מצווה וגם עבור אירועים של מבוגרים, כמו אירוע לגיבוש העובדים. איך יכול להיות שהם מתאימים גם לנער בן 13 וגם לגבר בן ארבעים? מכיוון שכולנו עדיין בתוכנו ילדים, וגם בשל העובדה כי יש משחקים שתמיד כיף לשחק בהם, לצד שולחנות משחק שמתאימים קצת יותר למבוגרים, אך לא באופן מוחלט ובלעדי. זוהי אטרקציה שגורמת לכולם לקום על הרגליים, ולשחק ביחד או לעודד שחקנים אחרים, במשחק שלא מצריך שטח כה גדול, וגורם לחיבור מושלם וגיבוש בין המשתתפים. אם ישנו עירוב של גילאים מדובר בהצלחה של ממש, כי השולחנות הללו ימשכו את תשומת ליבם של ילדי הכיתה וגם את זו של ההורים…

אלו שולחנות משחק קיימים

שולחן קזינו – עבור אלה שאוהבים משחקי הימורים. למה לא לאתגר את האורחים עם משחק פוקר או בלאק ג'ק במקום להישאר עם אותן אטרקציות שכולם מכירים.

שולחן סנוקר – ידוע גם בתור שולחן ביליארד, המיומנים יותר והמיומנים פחות ייהנו ממשחק על כזה שולחן.

שולחן כדורגל – חובבי הכדורגל יתענגו על השולחן הזה.

שולחן הוקי אוויר – אין כמעט אדם גדול כקטן שלא מכיר את השולחן הזה, הרי זה השולחן הראשון שנתפס…

שולחן טניס – לא חייבים לחכות למטקות בים, פשוט משחקים טניס שולחן.

לרכישה מיידית כנסו לאתר https://boooom.co.il

Share this post

גלילה לראש העמוד