5 תסרוקות שאת/ה בתור ספר חייב ללמוד לעשות!
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 תסרוקות שאת/ה בתור ספר חייב ללמוד לעשות!

קהל היעד העיקרי של ספרים הוא הנשים. נשים מגיעות אל הספר עבור יצירה של תספורת חדשה מידי פעם בפעם, וכן חוזרות אליו כשאר יש להן אירוע שעבורו הן רוצות מראה יותר מוקפד ומיוחד. זו יכולה להיות האמא של הכלה או הכלה עצמה, וכאן זה חשוב מאוד להכיר את העולם הזה של לימודי תסרוקות לאירועים עבור נשים, בייחוד אלה שמיועדות לכלה ביום המיוחד שלה.

תסרוקת עבור כלות

תסרוקת בייביליס

מן הרגע שבו יצא מכשיר הבייביליס הראשן הוא נעשה מאוד אהוב על הנשים, בייחוד על אלה שיש להן שיער חלק והיו רוצות להוסיף לו קצת מראה עם תנועה בסימן יותר רומנטי. שימוש במכשיר בייביליס ויצירה של תסרוקות בסיוע שלו היא חלק בלתי נפרד מן העולם של תסרוקת עבור אישה באופן כללי, ועבור כלה בפרט.

תסרוקת אסופה

יש נשים אשר אוהבות מאוד את המראה האסוף עבור תסרוקת של כלה, וזה המראה הכי מועדף במיוחד עבור השלב הראשוני של הצילום ועד לרגע של החופה. יש לא מעט תסרוקות אשר כוללות שיער אסוף, והיכרות טובה עם כמה תסרוקות שכאלה תביא אל לקוחות מרוצות שמבקשות שיער אסוף בכל מיני צורות אפשריות.

תסרוקת צמות

אחת מן הטרנדים היותר בולטים עבור תסרוקות של כלה ותסרוקות בכלל לאירוע הוא הצמות, יש המון סוגים של צמות וכדאי להכיר את כל הסוגים הללו כדי להציע לכל אישה שמגיעה לשם את התסרוקת שאותה היא מאוד רוצה לשלב עם צמה אחת או עם כמה צמות על השיער.

תסרוקת פזורה

יש לא מעט כלות שאר מחפשות אחר המראה הכי טבעי שאפשר, ולא רוצות לאסוף את השיער או לבצע תוספת או שינוי של השיער הטבעי שלהן. דבר זה אומר שצריכים לדעת כיצד לעבד את השיער הנוכחי למראה הכי יפה, מבלי שבה יראה מלאכותי מידי, עם החלקות שיער למראה פזור אך מוקפד בצורה שרק ספר יכול לדעת לעשות לכלה.

שילוב של תוספות שיער

לפעמים לשיער של הכלה יש דלילות או אורך קצר מידי ודבר זה כובל את ידיו של הספר מבחינת התסרוקת שהוא יכול להציע עבורן. עם שילוב של תוספות שיער ניתן להגיע אל כל אורך אפשרי של תסרוקת וליצור תסרוקת שמצריכה שיער מלא יותר אצל הכלה.

Share this post

גלילה לראש העמוד