בלונים לברית
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

בלונים לברית – כיצד בוחרים בלונים לברית בצורה נכונה

ברית מילה, הוא אירוע שונה מכל האירועים האחרים שאנחנו מכירים. להבדיל מחתונה או בר מצווה, הרי שבמקרים רבים ברית מילה נערך בבית בנוכחות המשפחה וללא נוכחות של אורחים חיצוניים, קרי חברים או מכרים אחרים. יש מקרים בהם נהוג לערוך שני אירועים, ברית מילה בנוכחות המשפחה ומסיבה בנוכחות כולם. 

על מנת לארגן ברית מילה בבית או בכל מקום אחר, צריך לארגן בין השאר מקום שיהיה נעים, מזמין, מקום שיהיה נחמד לערוך בו את האירוע. אפילו אם מדובר באירוע בבית, הרי יש צורך לעצב אותו באופן כזה שיתאים לצרכים שלנו. 

לשם כך, אנחנו נשתמש באלמנטים שונים, אמצעים שיכולים להפוך את המקום לחגיגי ומיוחד. דוגמא לכך הם בלונים לברית בצבעים וגדלים שונים. אנחנו יכולים לבחון אופציות שונות שיכולות להתאים לנו, בין אם זה על פי המבנה של המקום ובין אם זה על פי אופי האירוע, כפי שאנחנו רוצים לעצב אותו. 

אילו בלונים יכולים להתאים לברית מילה?

בעיקרון, אנחנו יכולים לבחור בלונים בשלל צבעים, אשר יכולים לקשט את הבית או את המקום בו אנחנו בוחרים לערוך את האירוע. אפשר לשלב בין הצבעים השונים וכן לשלב בין בלונים בשלל גדלים, על פי מה שנראה לנו נכון. 

אופציה נוספת, היא להשתמש בבלונים של לליס הפקות בשלל צורות. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של בלונים בצורות שיתאימו לברית מילה, בין אם זה בגלל הקשר לתינוקות ודברים של ילדים ובין אם זה באופנים אחרים. 

אנחנו צריכים גם לבחור איפה בדיוק ברצוננו להציב את הבלונים, כך שהם יתאימו למה שאנחנו מחפשים ולמה שיכול להתאים למקום וכן לאירוע, בהתאם לסוג העיצוב והקונספט שאנחנו רוצים לייצר עבורו. 

Share this post

גלילה לראש העמוד