הפקת כנסים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

הפקת כנסים

כנס מעולה של חברה מסוימת כמו חברת הייטק, הוא סימן ההיכר של החברה. ההנאה של המשתתפים מהכנס תלווה אותם עוד זמן רב, לאור המיוחדות שלו.

הפקת כנסים 

הפקת כנסים מצריכה סיעור מוחות של אנשים מבריקים שיש להם רעיונות יוצאי דופן, חיבור ליישום בפועל ושיתוף פעולה מלא בין גורמים רבים, כאשר כל אחד יודע בדיוק את המשימות שלו. העבודה של כל אחד מהנפשות הפועלות היא חשובה ביותר ויחד הם יוצרים את הפאזל הדרוש.

חשיבה ותכנון של הכנס 

לכל כנס יש מטרה, כמו השקה של מוצרים חדשים, חיבור בין אנשי עסקים ועוד. בהתאם לאג'נדה של הכנס חושבים המארגנים על הדרך הנכונה ביותר להציג את הדרך, את המהלכים העסקיים ואת הפתרונות המעשיים.

כדי להגיע לכך נעזרים באנשי המקצוע הטובים ביותר בכל התחומים הטכניים הנדרשים כמו אנשי תאורה, מקימי במות, צוות של תקשורת חזותית והפקות הדפוס עבור השלטים השונים שימוקמו ברחבי האולם. בנוסף לכך, חדי המחשבה בחברת ההייטק יכינו את המצגות, הסרטונים, האפקטים שילהיבו את הקהל וכך יציגו את הטכנולוגיה החדשנית. 

תכנון לוח הזמנים של הכנס 

כדי שהכנס יצליח, לוח הזמנים חייב להיות מדויק. מגדירים מראש זמן להתכנסות בתחילת הכנס ולאחר מכן דבר גורר דבר כדי שהקהל יהיה מרוצה וייהנה מהתוכנית המסקרנת והמרתקת. ההרכב של לוח הזמנים משתנה בין כנס לכנס אך הוא כולל בדרך כלל מנחה מקצועי, דברי פתיחה של אישיות בכירה הרצאות שונות, מצגות, הסברים וכל צורך אחר על פי התוכן הנדרש בכנס.

ההפקה של הכנס

האחריות על ביצוע הכנס על כל רבדיו נופלת על כתפיהם של מארגני הכנס צוות האתר https://kldltd.com/he שיעשו כל שניתן בשלב ההיערכות כדי שהכנס יהיה מוצלח מתחילתו ועד סופו. 

Share this post

גלילה לראש העמוד