חברת הפקות לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מחפשים חברת הפקות לאירועים? רק Linial הפקות

כשאנחנו אירוע קטן, אז מן הסתם ניקח את כל הדברים עלינו, את כל הארגון. אין סיבה שאנחנו נביא גורם חיצוני שיבצע את כל מה שנדרש על מנת שהאירוע יצא לפועל. זה לא ישתלם לנו מבחינה כלכלית ולא ישתלם לנו מבחינות אחרות.

אך כשאנחנו אירוע גדול, פרטי או אחר, מוטב לנו לפנות אל חברת הפקות לאירועים כמו ליניאל הפקות. הן בגלל, שיש הרבה דברים שצריך להתעסק בהם ולא יהיה את הזמן והיכולת לעשות את זה, וכן יש דברים שאנחנו לא יודעים לעשות, מאחר וזה לא המקצוע שלנו, יתרה מזו, אנחנו לא מכיר ספקים ובעלי מקצוע בתחום, מה שחברת הפקות כן מכירה ויכולה לעזור לנו בשביל שהאירוע שלנו יאורגן בצורה הטובה ביותר, על ידי האנשים הטובים ביותר.

לפני שנסביר את הצורך בחברת הפקות לאירועים, צריך להדגיש שיש סוגים שונים של חברות בתחום זה. למשל יש חברות כמו ליניאל הפקות של רון ליניאל, חברה שמתמחה בהפקות אירועי יוקרה, פרטיים ואחרים ולהבדיל מחברת linal הפקות, הרי שישנן חברות שאינן מתעסקות בתחום של הפקות יוקרה אלא הפקות רגילות. אנחנו צריכים לבחור את החברה על פי סוג האירוע, המאפיינים שלו וכמובן התקציב שאנחנו יכולים ורוצים להשקיע בו.

הצורך בחברת הפקות לאירועים מובילה כמו ליניאל הפקות למשל, כאמור, נובע מהעובדה שבאירוע יש לא מעט פרטים שצריך להתייחס, החל מדברים שקשורים למקום בו האירוע נערך, הספקים ובעלי המקצוע איתם אנחנו אמורים לעבוד, וכמובן כל מה שקשור לאורחים בצורה ישירה. בסיכומו של דבר, אנחנו בתור מי שלא מגיעים מהתחום, לא עובדים בו, ויש לנו דברים אחרים, במקביל לאירוע, להתעסק בהם, אנחנו חייבים למצוא אנשי מקצוע שיבצעו בשבילנו את העבודה ויפיקו את האירוע עבורנו. לשם כך, נשכור חברת הפקת אירועים.

לפני סיום נדגיש, אם אנחנו בוחרים לעבוד עם חברה מסוימת, הרי שאנחנו צריכים להכיר את הדרך, את השיטה, מה היא מציעה לנו, ולראות האם זה באמת מתאים למה שאנחנו מחפשים, האם זה באמת מתאים לאופי האירוע שאנחנו רוצים לייצר. בצורה כזו נוכל להפיק אירוע בדיוק כמו שאנחנו חולמים.

Share this post

גלילה לראש העמוד