אוהלים לאירועים - מדוע צריך אותם? ואיך בוחרים?
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אוהלים לאירועים – מדוע צריך אותם? ואיך בוחרים?

השכרת אוהלים לאירועים הפכו לפריט מבוקש, בעיקר בשנים האחרונות, שנים בהן הצורך לארגן אירוע חיצוני בשטח פתוח – הולך וגובר. כיום, כבר יותר ויותר אנשים מחפשים את הדרך לארגן אירוע מושלם, זאת בזמן שהלוקיישן נמצא במרחב פתוח ירוק וטבעי. בכך עולה הצורך במתחם בגודל מתאים אשר יתוחם במקום האירוע ויעניק מחסה למשתתפים בימים קרירים.

מה זה אוהל לאירועים?

אם אתם נתקלים במילה אוהל ומיד חושבים על בונגלו קטן עשוי ניילון שמתאים לקמפינג, הרי שלא בכך מדובר. אוהלים לאירועים הם אחרים לגמרי והם נראים ממש כמו מרחב סגור ומעוצב שמקנה מחסה אלגנטי וגדול עבור אורחים אשר מגיעים לאירועים בשטח פתוח. לכן אפשר למצוא אוהלים לאירועים קטנים המכילים כמות של 30 אנשים, עד לכאלה שמתאימים לאירועים גדולים ויכולים להכיל עד 200 מוזמנים ואף יותר.

מתי כדאי לשכור אוהלים?

אוהלים לאירועים מומלץ לשכור בזמן ארגון מסיבות, ימי הולדת, ארוחות חג, בריתות, מסיבות רווקים או רווקות, בעת ברביקיו ואפילו במקרים מצערים כמו הצורך בהקמת אוהל אבלים. כפי שהזכרנו, מטרתם של האוהלים היא לספק מחסה ותחימת שטח לקיום האירוע, בעיקר במרחבים סגורים.

אז כיצד בוחרים אוהל לאירועים?

בזמן שאתם מחפשים את האוהל הכה נחוץ הזה, שימו לב כי מדדתם את גודל המרחב בו מתקיים האירוע ואתם יודעים כמה אנשים יהיו בו. בחרו אוהל בגדול שיכיל גם את האורחים שלכם וגם דוכני מזון, שולחנות וכסאות.

בזמן הבחירה שימו לב כי אתם יוצרים קשר עם חברת למה אירועים המציעה השכרת ציוד איכותי כולל אוהלים עשויים מחומרים p.v.c איכותיים וכי האוהל מורכב מחומר מעכב בעירה, חסין מים, ועמיד נגד רוחות. עוד יש לבחור אוהל שמתאים לכול מזג אוויר ותנאי השטח במקום.

וודאו כי החברה איכותית ומציעה אוהלים נקיים ואף מספקת התקנה של הפריט בשטח בעת הצורך. בכך תוכלו לארגן אירוע מוצלח מעוצב ומושלם.

Share this post

גלילה לראש העמוד