כלים חד פעמים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

כלים חד פעמים יכולים להיות ירוקים

ברוב המקומות בעולם החדש שלנו, כאשר מזמינים אורחים, אם לחגים או לשבתות או סתם לערב סגרירי של ישיבה יחד עם חברים, נראה שברוב המקרים תגישו את האוכל והמזון שלכם בעזרת כלים חד פעמים כאשר בנוסף, הם גם ירוקים ולא פוגעים בסביבה.

כלים חד פעמים יכולים להיות ירוקים

ישנן יתרונות רבים של שימוש בפלטות וכלים מתכלים, קראו בהרחבה. צלחות אלו וצורות אחרות של מכלי מזון מתכלים, מציעות אלטרנטיבה ידידותית לסביבה לפריטים חד פעמיים מסורתיים. אמנם מכלי מזון חד פעמיים לא הכי נוחים, אך הם אינם מתפרקים.

מכולות מזון העשויות מחומרים מתכלים כמו גם כלים חד פעמים וכלים מתכלים, משלבות גמישות ונוחות של מכלי מזון חד פעמיים עם היתרון הסביבתי בהיותן מתכלה לחלוטין. זה עוזה רבות לסביבה כך ששימוש בהם, יהיה טוב גם לכם וגם לעולם.

היתרונות של כלים חד פעמים מתכלים

היתרון הבולט ביותר בשימוש בכלים מתכלים, היא ההשפעה החיובית שיש לה על הסביבה. בחירה בשימוש בצלחות מתכלות לפיקניק או לבישול פירושה, שפחות פלסטיק מועבר למזבלה המקומית. חגיגות חוף הים נמנעות מתרומה לבעיית הפלסטיק ההולכת וגוברת המאיימת על החיים במים.

חומר בסיס מתחדש

צלחות מתכלה מיוצרות מצמחים אמידים ומתחדשים, כמו קנה סוכר (באגסה), עמילן תירס ותפוחי אדמה, ושמנים צמחיים שונים. לוחות מתכלה מיוצרים בשיטות ייחודיות וידידותיות לסביבה, מה שאומר שלא משתמשים ברעלים בתהליך או בתוצר הסופי.

למה חשוב להשתמש בכלים חד פעמים?

אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש בפלטות מתכלות ובמוצרים מתכלים אחרים הוא הפחתת הפסולת שנזרקה למזבלות. אתה יכול לפלוט לוחות מתכלה בערמת הקומפוסט בחצר האחורית שלך או לשלוח אותם לאתר קומפוסט.

למה חשוב להשתמש בכלים ירוקים?

כשאתם בוחרים להשתמש בפלטות מתכלות ובמוצרים אחרים, אתם מצמצמים את כמות הרעלים שאיתם אתם באים במגע. 

אתם גם נמנעים מכל שטיפת כימיקלים או רעלים מפלסטיק אפשרי במזון או שתייה בעת שימוש בצלחות פלסטיק, כוסות ופריטים אחרים. בנוסף, לוחות מתכלים אינם מזהמים את הסביבה בתרכובות כימיות רעילות.

הכירו שירות טעים! אספקת תה למשרד בלינק כאן

Share this post

גלילה לראש העמוד