חימום להשכרה לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

חימום להשכרה לאירועים – פתרון חימום לחורף הקרב ובא

באירועים חורפיים אשר מתקיימים בחוץ חייבים להוסיף כמה אמצעי חימום להשכרה כדי להעלות במעט את הטמפרטורה. המטרה היא שהקהל ייהנה באירוע כיוון שאם הוא ירעד מקור, הוא לא ייהנה באירוע ואף עלול ללכת מוקדם.

חימום להשכרה באירועים

קיימים כמה אמצעי חימום ומתאימים את ההשכרה שלהם על פי גודלו של השטח וההתאמה של כל אחד מאמצעי החימום לאופיו של האירוע ואופיו של המרחב.

אפשר לפזר כמה מפזרי חום תעשייתיים שחלקם הן עם אור אינפרה אדום אשר מבצעים עבודה נפלאה אם מפזרים אותם בכמה מוקדים וכך כל האורחים שעוברים במקום זה, עומדים בסמוך אליו או יושבים לא הרחק ממנו סביב השולחנות ייהנו ממנו. הפיזור הוא בקוטר נרחב ולכן כולם יחושו בו ולא רק מי שממש צמוד אליו.

אמצעי חימום גדולים לאירועים

אמצעי החימום גדולים הם תותח חימום סולר שפועל באופן נפלא והוא אינו מותיר ריח של סולר כלל. או תותח חימום חשמלי אשר מתאימים לאירועים גדולים או לחממות.

כל אמצעי החימום הללו הם בעלי תו בטיחות ישראלי, צורכים מעט סולר ומעט חשמל וזאת בהתאם לסוג של התותח ולנפח שלו.

אירועים בחורף

לקוחות רבים אשר מחליטים לקיים אירועי חורף בוחרים מקום שיש בו חללים סגורים כמו באוהלים מיוחדים למטרה זו או במבנים ארעיים שהם ייעודיים לאירועים. באופן טבעי מכיוון שהדברים קורים בשטח, יש לחשוב על כל ההיבטים כדי שהאורחים ייהנו מהאירוע.

חימום באירועים עם http://www.mobile-a-c.com/ הוא חשיבה אלמנטרית וכאשר ברור לאורחים שנושא זה קיים, זה לא ימנע מהם להגיע לאירוע וליהנות מכל המעטפת.

החימום יוצר אווירה נעימה בכל המרחב, תחושה של ביתיות ושל משפחתיות וזאת מעבר לחימום.

Share this post

גלילה לראש העמוד