אוהלי לייקרה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אוהלי לייקרה – לא רק לשבעה

אין ספק כי שבעה היא אולי האירוע הקשה ביותר בחיים או בין הקשים אך היא הכרחית בכדי שנצלח את תקופת האבל ונתגבר עליה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה איך אנחנו מארחים את האנשים בשבעה ואיפה הם נמצאים כאשר כיום ברור כי אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להקים אוהל לייקרה. אוהל זה יאפשר להרבה מאוד אנשים להיות בבת אחת באותו מקום וככזה הוא בעל ערך אדיר לכל מי שיושב שבעה. אך כאן המקום לציין כי אוהלי לייקרה הם ממש לא רק בשביל שבעה וכי יש להם שימושים רבים במקומות נוספים. עליכם לקחת בחשבון כי אוהלים אלו מתאימים מאוד גם לים כאשר כמה חברים או משפחות יוצאים לבילוי ואפילו אפשר לערוך בהם אירועים עסקיים ללקוחות, עובדים או ספקים.

אוהלי לייקרה


מהו הדבר הכי חשוב כאשר אנחנו מקימים אוהל לייקרה?

לא משנה למה אתם צריכים אוהל לייקרה אתם חייבים לזכור דבר אחד חשוב ביותר והוא שאתם חייבים להקים את האוהל בצורה בטיחותית. אסור להשלים אם בעיה באוהל ועליכם לקחת בחשבון כי אין דבר יותר מביך מאשר אוהל אשר נופל באמצע האירוע. על כן אתם צריכים להבטיח כי גם האוהל הוא איכותי וגם כי ההקמה נעשית בצורה הטובה ביותר שיש. אלו הם דברים אשר אסור לכם להתפשר עליהם אם אתם רוצים לפעול בצורה החכמה והטובה ביותר שיש וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים להבטיח כי ההקמה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש וכי לא תקרנה תקלות אשר עלולות לפגוע בכם בצורה קשה. תוכלו למצוא עוד מידע על כך באתר https://www.playa.co.il/


אל תשכחו כי יש משמעות לעיצוב של אוהל לייקרה

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון כי יש להתאים את העיצוב לש האוהל לאירוע. זה ברור כי אוהל אשר מתאים לשבעה אינו מתאים לאירוע עסקי או לחגיגה של מסיבת יום הולדת בחוף. על כן הבטיחו כי אתם מזמינים אוהל אשר מעוצב בהתאם לאירוע שאתם מתכננים להפיק ואל תתפשרו על נקודה זו.

Share this post

גלילה לראש העמוד