השכרת מיניבוס לאירוע
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

כמה עולה להשכיר מיניבוס לאירוע?

אם אתם מתכננים לערוך אירוע משמח, אליו תזמינו בני משפחה וחברים, סביר להניח שהרכב הפרטי שלכם הוא איננו הפתרון. ברכב פרטי לרוב יכולים לשבת 5 נוסעים. ומה בכל זאת ניתן לעשות? כיצד להביא מספר רב של נוסעים למקום האירוע וכמה עולה להשכיר מיניבוס לאירוע?

פנו לחברת הסעות

בראש ובראשונה צרו קשר עם חברת הסעות, חברה וותיקה אשר במהלך השנים רק הלכה וצמחה, רצוי לבחור בחברת הסעות בעלת צי של עשרות רכבים, חלקם קטנים יותר וחלקם גדולים יותר. בסופו של דבר המטרה העיקרית של החברה, הוא למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, על פי הצרכים שלכם.

שירותי הסעות לאירועים

ישנן גם חברות המציעות שירותי הסעות לאירועים שונים, כמו חתונה, בר מצווה או בת מצווה, לימי הולדת ועוד, רשימת האירועים המשמחים היא ארוכה.  כך האורחים מגיעים ביחד ומכיוון שאינם אוחזים בהגה, יוכלו גם קצת להשתולל עם משקאות אלכוהוליים, כל שנותר להם לעשות הוא ליהנות מהנסיעה.

מה רצוי לבדוק?

עוד טרם אתם פונים לחברת הסעות, בדקו מהו הניסיון שלה בתחום, האם הנהגים עברו הכשרה, האם הם עומדים בלוחות הזמנים שנקבעו מראש,  והאם הרכבים הינם נוחים מפוארים, הכל בכדי שלנוסעים יהיה נוח.

קבלת הצעת מחיר

אי אפשר לדעת מראש כמה יעלה לכם להשכיר מיניבוס לאירועים. עניין זה תלוי בכמה וכמה פרמטרים: מס' הנוסעים, ככל שיש יותר אנשים, אתם תצטרכו להזמין מיניבוס גדול יותר. כמו כן, המחיר תלוי במרחק. לאן אתם רוצים לנסוע? לגליל, למרכז או לכיוון דרום? צרו קשר עם חברת הסעות בצפון , קבלו ייעוץ מקצועי, על פי הנתונים הם יציעו לכם הצעת מחיר שהיא לא רק מפורטת, אלא גם הוגנת ומשתלמת.

Share this post

גלילה לראש העמוד