השכרת שולחנות וכיסאות
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

השכרת שולחנות וכיסאות – איך עושים את זה בצורה נכונה

כשאנחנו מבקשים לארגן אירוע בבית או בכל מקום אחר, יש לא מעט פריטים שאנחנו צריכים לדאוג שיהיו לנו, לשכור, על מנת שנוכל לארגן את האירוע בצורה מושלמת והאורחים יוכלו ליהנות ממנו. 

בין הפריטים החשובים ביותר שעלינו לשכור, נמצאים השכרת שולחנות וכסאות בקורל הפקות. לא משנה מה סדר גודל האירוע, לא משנה כיצד הוא מעוצב, כמה אנשים אמורים להיות נוכחים בו ולשם מה אנחנו עורכים את האירוע, הרי שעלינו לדאוג שיהיו מספיק כסאות ושולחנות, זאת על מנת שכל אחד יוכל לשבת ליד השולחן, לאכול או לבצע דברים אחרים. 

הרבה פעמים כשמדברים על כסאות ושולחנות, נהוג לחשוב על שימוש בהם לצורכי אוכל, אך זה לא בהכרח נכון, ישנם צרכים נוספים שאנחנו יכולים למלא בעזרתם, בין אם זה משחקים, הפעלות, כתיבה, שיחות או כל דבר אחר. בכל מקרה, אם אנחנו מארגנים אירוע, אפילו אם מדובר במסיבה, רצוי שנשכור שולחנות וכסאות, לרווחת כל האורחים שלנו. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

בשביל שנוכל לשכור שולחנות וכסאות בצורה נכונה, הרי שאנחנו צריכים לדעת מה הכמות הנדרשת עבורנו, אנחנו צריכים לדעת כמה אנשים אמורים להיות נוכחים במקום וכן, חשוב מאוד לדעת מה גודל המקום, זאת בשביל שנוכל לדעת איפה בדיוק נוכל להציב את כל השולחנות ואת כל הכיסאות, כך שיהיה ניתן להשתמש בהם בצורה סדירה, כך שהמקום יעוצב כמו שצריך, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו בחברת קורל חברת הפקות.

לפני סיום חשוב לומר, יש לבדוק גם את איכות וסוג החומר ממנו עשויים השולחנות וכסאות, וכן את העיצוב שלהם, על מנת שיתאימו לעיצוב של המקום ובכלל לאווירה של האירוע. רק בצורה כזו אנחנו נוכל לייצר אירוע ברמה גבוהה, אירוע שכולם יוכלו ליהנות ממנו.

Share this post

גלילה לראש העמוד