סידורי הושבה לאירוע
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

סידורי הושבה לאירוע

שירות סידורי הושבה לאירועים הוא למעשה האחראי על ניהול נכון של האירוע וכל מה שקשור לסידורי האורחים ומקומות הישיבה הרבים באולם השמחות. היתרון הוא בכל שזה חוסך לכם כסף רב בתווך הארוך ומשאיר לכם את הדברים החשובים שתצטרכו להתעסק איתם.

סידורי הושבה לאירוע

הקצאת מקומות ישיבה בחתונה היא בהחלט לא חובה, אך רוב הזוגות אוהבים ליצור תרשים ישיבת חתונה מסודר. בכל סוג של ארוחת ערב ישיבה – כולל קבלת פנים לחתונה שלכם – סידור מושבים מיועדים לאנשים מסוימים, פשוט נוטים להפוך את הדברים לפשוטים יותר. 

ראשית, היא מבטיחה שכל שולחן יתמלא לקיבולת מקסימאלית. וללא מקומות ישיבה שהוקצו להם, במיוחד עבור שירות ארוחות מצופה, הדברים עלולים להתבלבל במהירות עבור הצוות. למען האמת, מקומות רבים בקבלת פנים לחתונה, דורשים למעשה מושבי קבלה המיועדים לקבלה.

סידורי ישיבה – האם צריך את זה?

ההחלטה על סידורי הושבה לאירוע לאורחי החתונה שלכם עשויה להיראות בהתחלה משהו קצת מיותר – אבל ברגע שאתם נכנסים לתנופה של דברים, זה יכול להיות ממש כיף. 

כדי לעזור לשניכם להתחיל, יצרנו את המדריך האולטימטיבי לתכנון תרשים הישיבה לחתונה. בעזרת כללי האצבע המומחים האלה, אתם תמצאו את זה (כמעט) תוך זמן קצר.

החליטו על צורות הישיבה

לפני שתתחילו להושיב את האורחים, תצטרכו תוכנית ישיבה לשולחנות שלכם, באופן כללי, מכיוון שהגודל והצורה יכתיבו כמה אורחים יכולים להושיב בכל אחד מהם. כשמדובר בפריסת הקבלה וצורות השולחן, בדרך כלל ישנן ארבע אפשרויות סטנדרטיות: עגול, מלבן, סגלגל וריבוע. 

לצורות שולחן שונות יש יתרונות משלהן: שולחנות מלבניים יכולים להתאים קיבולת ישיבה גדולה יותר לחלל וקל יותר לאורחים לדבר ביניהם. שולחנות עגולים, לעומת זאת, הם האופציה המסורתית ביותר והם מספקים לאורחים שלכם יותר אינטימיות.

שמור על חבריך קרוב

שולחן ראשי במסיבת החתונה, הוא דרך נהדרת להכיר בתפקידם המיוחד, כמו גם להבטיח שתהיו מוקפים על ידי החברים והאנשים הקרובים ביותר שלך במהלך קבלת הפנים. חשוב מאוד לסדר את שולחנות החברים בצורה שהם יהיו הכי קרובים לחתן ולריקודים.

Share this post

גלילה לראש העמוד