קעקועים לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

קעקועים לאירועים – האם הם מסוכנים?

אירוע בלתי נשכח הוא אירוע שיש בו מגוון אטרקציות עבור האורחים בכדי שאלו יוכלו להנות כמה שיותר מהאירוע עצמו. חלק מהאטרקציות הקיימות בימינו עבור שעשוע הקהל הם קעקועים לאירועים, ראו דוגמאות באתר של מג'יק בן. קעקועים זמניים שביצועם לוקח זמן קצר מאוד. כך, כל מי שרוצה קעקוע מהאירוע יוכל לקבל ולא לחכות בתור למשך שעות כמו עם הקעקועים הקבועים המתבצעים בסטודיו לקעקועים. 

עם כמה שהם יפים, האם קעקועים לאירועים מזיקים לבריאות?

אמנם השאלה הזו היא השאלה הנכונה לשאול לפני שאתם שמים על עצמיכם חומרים שאתם לא מכירים אך החוכמה האמיתית היא לדעת מהיכן אתם צורכים את השירות של קעקועים לאירועים. קעקועים זמניים הם אותם הקעקועים שכילדים הייתם מצמידים לגופכם, מרטיבים במעט מים ומחכים. כמה מקלחות אחר כך הם נעלמים כלא היו כלל.. 

החומרים בהם משתמשים כדי לבצע את אותם קעקועים זמניים אינם מזיקים לעור או לגוף. משרד הבריאות יכול לתת אישור לשימוש בקעקועים האלו מהרגע בו היא קובעת שאין כל דבר מזיק במרכיבי החומר שבסופו של דבר יהיה הקעקוע. כאשר משרד הבריאות נותן את האישור, אתם יכולים להיות רגועים מכך שהקעקוע לא יגרום לכם לבעיה בריאותית כזו או אחרת.

>בחרו מתנות סוף שנה בלינק

אם אתם מגיעים לאירוע בו יש קעקועים זמניים, אתם בהחלט יכולים לשאול את מפעילי העמדה האם קיים להם אישור ממשרד הבריאות ומאיזה חומר עשויים הקעקועים. זהו לא סוד ואנחנו בטוחים שהמקעקעים ישמחו לשתף אתכם בכל מה שאתם רוצים לדעת וגם בסופו של דבר להעניק לכם קעקוע זמני, מהיר שמתאים בדיוק לכם. 

לסיכום,

קעקועים לאירועים הם לא מסוכנים אך אתם בהחלט רוצים לוודא לפני שאתם עושים קעקוע האם הוא מאושר. כך גם לגבי הזמנת קעקועים לאירוע שלכם. 

Share this post

גלילה לראש העמוד