בר ממתקים בבת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

בר ממתקים בבת מצווה – אטרקציה מושלמת לאירוע

בת המצווה הוא האירוע החשוב ביותר בחייה של כל נערה. רבות חולמות על הרגע הזה ומתכננות אותו בקפידה. הבנות שהופכות במהרה לנערות, פעמים רבות יודעות לבטא את הבקשות שלהן ובעיקר מבקשות שהחגיגה שלהן תהיה יוצאת דופן. לכן כל פרט חשוב ושילוב של בר ממתקים בבת מצווה יכול להוסיף לאווירה.

בחירת אטרקציות לבת המצווה

ישנם אלמנטים שונים אותם ניתן לשלב באירוע בת המצווה. בעת הבחירה מבין האפשרויות השונות יש להביא בחשבון את השיקולים הבאים:

  • הרצון של החוגגת – ראשית חשוב מאד לשלב את החוגגת ובמיוחד אם יש לה בקשות מיוחדות להתחשב בהן. בנות רבות מעוניינות בבר ממתקים ומוצאות כי זו אטרקציה מהנה במיוחד.
  • מספר המוזמנים – מספר המוזמנים משפיע על כמות האטרקציות שתבחרו לשלב באירוע ובאופיין. כמו כן, גיל המוזמנים ישפיע על כך. במקרה של הזמנת ילדי הכיתה וילדים צעירים, בר ממתקים בבת מצווה ישתלב באופן מושלם.
  • מיקום האירוע – ישנם אירועים אשר ממוקמים באזורים שדורשים יצירתיות בכל הנוגע לאטרקציות. חשוב לבדוק מראש כי מה שרציתם אכן יכול להתממש במקום בו תתקיים בת המצווה.

מה כולל בר ממתקים בבת מצווה

היתרון של בר הממתקים באירוע בת המצווה הוא השפע שהאורחים יכולים ליהנות ממנו. לא מדובר רק במנת קינוח סטנדרטית אלא מדובר בהצגה של ממש. בבר יכולים להיות שלל אלמנטים, בהם: מפלי שוקולד מפנקים, עוגות, מאפינס, קרמבו וגם פירות מתוקים המשתלבים עם שאר המתוקים.

בנוסף אפשר לשדרג את החוויה עם בר שייקים, עמדת פאנקייק בה כל אורח יכול לשים לעצמו תוספות לפי טעמו האישי ולהזמין עוגה מיוחדת לאירוע. בר ממתקים בבת מצווה משדרג את המסיבה והופך אותה לבלתי נשכחת.

חברה להזמנת בר ממתקים

החברה ממנה מומלץ להזמין בר ממתקים היא חברה בעלת ניסיון בתחום, שמציעה שפע גדול לצד שירות אישי. באפשרותכם לשאול את החברה על אירועים בהם היא הייתה ולהתייעץ איתה מה מתאים עבור האירוע שלכם. על החברה להיות זמינה בכל שלב ולהציג לפניכם, באופן מילולי ובאופן ויזואלי, את האפשרויות אשר עומדות לרשותכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד