בר קפה לאירועים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

קצת על הטרנד של בר קפה לאירועים

אחד מהדברים שניתן למצוא בכל אירוע יוקרתי הוא בר. זה יכול להיות בר מרקים ובר מתוקים או בר משקאות מסוגים שונים כגון, שייקים ירוקים, סיידרים למיניהם, ומגוון משקאות אלכוהוליים.

אחד מהטרנדים החמים ביותר של ברי המשקאות הוא בר קפה לאירועים. אחד מהדברים האהובים והמתאימים ביותר לחתימת אירוע הוא קפה חם ומהביל מלווה בפרוסת עוגה טעימה או שוקולד איכותי.

בר קפה לאירועים – טרנד חדש וייחודי לאירוע!

הברים המתוקים וברי השייקים הפכו זה מכבר להיות מנת חלקם של הרבה מאוד אירועים ונוצר מצב, שכמעט ואין אירוע שלא קיים בו בר מסוג מסוים. זה יכול להיות בר שמציע אוכל בריא או בר מרקים, ישנם כמובן את ברי השייקים לסוגיהם כמו; שייקים טבעיים, שייק פירות או שייקים של משקאות אלכוהוליים.

הטרנד החדש שנכנס לשוק בתקופה האחרונה הוא בר קפה. מדובר בבר שמכיל מגוון סוגים של פולי קפה, קפסולות בטעמים שונים ואף מציע משקאות סחלב ואייסים בהתאם לעונה. אבל הכי חשוב, בבר יש רק קפה משובח, מה שיגרום לאורחים להתעורר ולהפוך את האירוע למקפיץ ועירני אף בשעות הלילה המאוחרות.

בר קפה – לאילו אירועים?

ניתן לחשוב כי ברי קפה מתאימים לאירועים פשוטים ולא רשמיים או לאירועים שמתקיימים בשעות הצהרים, אך האמת היא שבר קפה מתאים לכל סוגי האירועים. גם כשמדובר באירוע השקה יוקרתי, אירוע בר מצווה או כנס משרדי. בר קפה לאירועים מתאים לאירועים המתקיימים בכל שעה ביום, במיוחד כאשר מדובר באירוע שמתקיים בערב שאז יכול להיות מצב שלקראת סוף האירוע האורחים יהיו עייפים ושתיית קפה יכולה לעורר אותם ולרענן אותם והאירוע ימשיך להיות פעיל ועליז.

למה לבחור בבר קפה לאירוע?

בר קפה לאירועים מאויש באנשי צוות שאוהבים קפה ומבינים בקפה וניתן לשלב אותו גם עם ברז בירה, כך שהם יכולים להתאים לכל אורח את הקפה שמתאים ביותר עבורו ולהעניק שירות מושלם לכולם.

ניתן להזמין ברי קפה מעוצבים בסגנונות שונים המותאמים לאירוע ולמיקום בו הוא מתקיים. לדוגמה, עבור אירועים שמתקיימים בשטח ניתן להזמין בר קפה נייד בעל מראה כפרי וכן על זו הדרך.

בר קפה יכול להיות זה שישדרג את האירוע ויעלה אותו לרמה אחת מעל כולם.

Share this post

גלילה לראש העמוד