קייטרינג למסיבת רווקות
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מחפשות קייטרינג למסיבת רווקות?

אז את או חברה שלך כבר עונדת את טבעת האירוסין. ההתרגשות גדולה וההכנות אל החתונה בעיצומן. אחד האירועים המרגשים ביותר בדרך אל החתונה הינה מסיבת הרווקות בה מתאספות ביחד כל החברות וחוגגות את המעבר לשלב המשמעותי של חברתן, השלב שבו היא נישאת לבחיר ליבה ומקימה בית. מעבר לבחירת מקום המסיבה ובחירת אופיו, חלק מהותי נוסף הוא בחירת הקייטרינג והאוכל שיוגש באירוע. לבחירת הקייטרינג השפעה משמעותית על אופי ומהלך האירוע (לכן מומלץ להכיר את קייטרינג כף השדה). אם את מחפשת קייטרינג למסיבת הרווקות שלך או של חברה טובה שלך, המאמר הבא נחשב במיוחד בשבילך.

ישנם סוגים רבים של מאכלים אותם ניתן לבחור להגיש במהלך מסיבת רווקות והבחירה צריכה להיות תלויה באופי האירוע.

קייטרינג בשרי למסיבת רווקות

כאשר החברות אוהבות מאוד מאכלי בשר, הן ישקלו הזמנת קייטרינג בשרי, לקייטרינג הבשרי ישנם יתרונות וחסרונות, כשאחד החסרונות המרכזיים הינו שבדרך כלל כשמדובר בהגשת מאכלי בשר, מדובר במנה מרכזית אחת ואחריה מנוחה גדולה.

קייטרינג חלבי למסיבת רווקות

רבים יגידו שהזמנת קייטרינג חלבי למסיבת רווקות הינו הבחירה האולטימטיבית ולא בכדי. קייטרינג חלבי מאפשר התחשבות בצרכיהן של כל אורחות האירוע, בין אם הינן צמחוניות, צמחוניות או שומרות כשרות. את הקייטרינג החלבי ניתן לחלק למספר רב של מנות כך שלאורך כל האירוע ניתן להגיש פירות וירקות ולספק שלל של צבעים וטעמים מרעננים, בצורות הגשה שונות (אם אתן אוהבות מגשים, כאן https://magashim.co.il יש הצעה מדליקה עבורכן). כאשר רוצים לאכול מנה עיקרית, הקייטרינג החלבי מאפשר להגיש מגוון של פסטות, פיצות ועוד שלל של מאכלים טעימים. בנוסף על כך, בזכות השילוב של הקייטרינג החלבי של שלל פירות, ירקות ומאכלה חלב וגבינה, מאכלי הקייטרינג החלבי מדהימים ביופיים ומצטלמים טוב בתמונת.

יתרון גדול ונוסף של הזמנת קייטרינג חלבי למסיבת רווקות, הינו שהאוכל החלבי קליל בהרבה מהאוכל של המטבח הבשרי והוא מאפשר קלילות, ריקודים ואנרגיה גבוהה לכל אורכה של מסיבת הרווקות.

המטבח החלבי מאפשר הגשת קינוחים מושקעים ומפנקים. הרבה מקינוחי הפרווה הינם מהווים רק תחליף וחיקוי לקינוחי החלב המקוריים. כאשר בוחרים בקייטרינג כשר חלבי, ניתן להזמין שלל של קינוחים מפנקים ולהתענג על טעמם ויופיים לאורך זמן רב.

Share this post

גלילה לראש העמוד