סלטים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

סיור קולינרי בכרם התימנים – לא רק ג'חנון

כן כן, אנחנו רציניים לגמרי. סיור קולינרי בכרם התימני לא מכיל רק ג'חנון. תופתעו לגלות אבל לכרם התימנים יש כל כך הרבה להציע ולרוב אין כל קשר לעדה התימנית. לכן, אם המידע הזה הוא חדש עבורכם, הרשו לנו לחדש לכם עוד כמה דברים בקשר לכרם התימנים ואם כבר לחדש לכם, למה לא לעשות זאת דרך הבטן?

סיור קולינרי בכרם התימנים – בואו ליהנות מכל רגע וביס. כך זה נראה

סוף טוב הכל טוב 

למה אנחנו אומרים את זה? מכיוון שכשוק הכרמל הולך לישון וכל הדוכנים נסגרים, מתחיל הסיור הקולינרי שלכם בכרם התימנים. סוף היום של השוק מאפשר לאווירה בכרם התימנים מעט לחזור חזרה בזמן ויחד עם זאת לפתוח שולחנות בכל פינה אפשרית ולעשות כמה שיותר שמח באוויר.

באמת לא רק ג'חנון

זאת אומרת, אתם תוכלו למצוא בכרם התימני מי שימכור לכם ג'חנון אבל זה ממש לא עיקר הסיור. הסיור הקולינרי בכרם התימנים יראה לכם מה קורה בשעות מסוימות בכרם התימנים, יפתיע אתכם בטעמים חדשים ממגוון העדות הקיימות, ישקה אתכם במשקאות עדתיים והמוזיקה תשלב בין הופעות חיות למוזיקה בכל השפות. כי אם נהיה כנים, לשמחה אין באמת שפה.

סיור בכרם התימנים יעניק לכם שילוב של תרבויות, ריחות וטעמים, יגרום לכם להתאהב באווירה הזו, שמתקיימת מדי יום לאחר שהשוק נסגר. יתרון הסיור הוא בכך שתספיקו לראות, לטעום ולשמוע כל מה שאתם רוצים ומבלי לחכות יותר מדי. תקבלו עובדות מגניבות על כרם התימנים מתחילת קיומו ועד היום ובאמת שלא תרצו ללכת הביתה.

כמובן שאם לא בא לכם ללכת הביתה לאחר הסיור הקולינרי, פשוט תוכלו להישאר בקרבת מקום, לא רחוק הבר הראשון שתתקלו בו שישמח לארח אתכם בין מושביו. 

לסיכומו של דבר,

אם אתם מרגישים אבודים כשאתם מגיעים לתל אביב ולא יודעים מאיפה להתחיל, ההמלצה שלנו תהיה להתחיל בכרם התימנים, האותנטיות של תל אביב. אבל אם אתם רוצים לעשות את זה כמו שצריך, עשו זאת בעזרת הסיור הקולינרי. הנאה ושובע מובטחים לכם בהחלט.
עשינו לכם חשק?
נמרוד שטרן ישמח להעביר לכם סיור קולינרי משובח:
https://www.shukeat.co.il/

Share this post

גלילה לראש העמוד