קייטרינג חלבי כשר
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

קייטרינג חלבי במרכז- 10 דברים שאתם חייבים לבדוק לפני

יש לכם אירוע, ואתם בוודאי מתכוננים אליו היטב. בחרתם כבר את מקום האירוע, קניתם בגדים חדשים, ובחרתם צלם מושלם, ואטרקציות מתאימות, אך את האוכל אשר הוא החלק החשוב והמשמעותי ביותר באירוע זנחתם. אירוע מושלם ככל שיהיה אם האוכל לא יהיה טוב וראוי, הזיכרון מהאירוע יהיה שלילי, וכן טעם האוכל ישאיר טעם מר אצל האורחים שלכם, אך אם הקייטרינג שתזמינו ידאג לאוכל טעים והגשה נקייה האירוע שלכם יהיה מושלם האורחים שלכם יזכרו את האירוע לתמיד אז מה אם כך 10 הדברים שאתם צריכים לבדוק לפני הזמנת הקייטרינג.

  1. מוניטין– בדקו את המוניטין של חברת הקייטרינג על ידי הצצה באתר האינטרנט שלהם, ובעיקר באתרי קייטרינג, במידה ואין חוות דעת טובות אל תזמינו מהם אוכל.
  • שירות– אומרים שחלק לא פחות חשוב באירוע הוא השירות של המלצרים. באירוע הקפידו על חברת קייטרינג חלבי כשר במרכז שידועה בשירות האדיב שלה, וכן את סוג ההגשה באירוע אם בצורת בופה או עם מלצרים ואת כלי האירוע.
  • איכות– הקפידו לברר כי הקייטרינג חלבי במרכז שממנו אתם מזמינים מקפיד על מוצרים מחומרים איכותיים וטריים מנה  שהיא מעוצבת יפה ואינה טרייה האורחים אינם מרוצים.
  • תפריט מגוון– הקפידו על קייטרינג חלבי במרכז שמציע תפריטים מגוונים ביותר. התפריט יכול להכיל מגוון מנות ראשונות עיקריות ואחרונות ניתן להשוות בין חברות קייטרינג שונות.
  • התאמה לצרכים אישיים– הקפידו לבחור חברה שיש לה אפשרות להתאמה אישית של התפריט כמו מנות בכשרויות מחמירות או מנות טבעוניות וללא גלוטן.
  • הקפדה על טעימות מראש– חשוב לפני שתבצעו הזמנה לדרוש לטעום את האוכל מראש, וכן חשוב מאד שתבקשו מבעלי הקייטרינג להגיע לאירוע שהם שם ולטעום מהמנות חשוב מאוד, לפני ההחלטה, לטעום 3 סוגי קייטרינג.
  • הגשה אסטטית ונקיה הינה חשובה ביותר.
  • לבדוק את החוזה– שימו לב לאותיות הקטנות.
  • השוואה סעיפי ביטול– יש לבחור את הסעיף, הגורם לכם לשלם קנס מינמאלי.
  1. ביטוח– חשוב שתהיה ביטוח לחברת הקייטרינג, לכן אל תתביישו לשאול.

קראו על: מגשי אירוח לחנוכה

Share this post

גלילה לראש העמוד