פסלים חיים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 דברים שלא ידעתם על הולכי קביים

תערוכות, מסיבות, קרנבלים, אירועים פרטיים ואירועים שיווקיים – עבור כל אלה אפשר להזמין מופע של הולכי קביים. מופע מסוג זה כולל שחקנים שנמצאים בגובה על קביים כשהם מחופשים והולכים בין קהל האורחים ומסתובבים ומבדרים את הקהל או עוברים ושבים במרחב ציבורי. אז מה צריך לדעת על הולכי קביים? הנה 5 דברים מעניינים:

התאמה לכל אירוע

הולכי קביים מתאימים למגוון רחב של אירועים. כך למשל הם ישעשעו ילדים קטנים באירוע קהילתי או יחלקו פליירים באירוע שיווקי. 

זמני אימונים

מופע כזה אינו דבר של מה בכך ואנשים שמבצעים את ההליכה הם שחקנים מנוסים שהתאמנו זמן רב בהליכה על קביים. המיומנות ושמירה על שיווי משקל הם כאלה שמושכים קהל רב של צופים. 

מופע כזה מתאים למגוון רחב של אירועים

פתיחה של עסק חדש, בר או בת מצווה, אירוע עסקי, אירועים קהילתיים ועוד; לכל אלה ואחרים מתאימים הולכי קביים. בברצלונה למשל חוגגים עם מופע כזה מגוון חגיגות כמו למשל את יום תבשיל הפאייה הבינלאומי או חגיגות כפריות. גם בישראל מופע כזה יהיה מושלם!

יצירת מופע יוצא דופן וקבלת תשומת לב

אם אתם רוצים לפרסם מוצר או למתג בית עסק: הולכי קביים יהיו הדבר הבולט ביותר בשטח. בחרו מומחים שהולכים על קביים גבוהים ומספקים אטרקציה נהדרת לבידור, מיתוג וקבלת תשומת לב וצבעוניות לכל מטרה. 

חברות מומחיות במופעי רחוב

הולכי קביים אפשר להעסיק באמצעות חברות מומחים בהקמת אירועים ומופעי רחוב. באמצעות המומחים אפשר להיות בטוחים שהמופע נעשה על הצד הבטיחותי ביותר עם מקסימום יצירתיות, ניסיון, ידע ואופי. 

אז זה הזמן לבחור את המופע במתאים לאירועים ולמטרות שלכם. תוכלו להשיג הולכי קביים ושחקנים לאירועים אצל איתמר שחקנים >>>

Share this post

גלילה לראש העמוד