קליפ בת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

היתרונות בבת מצווה בתוכנית ״הכל כלול״

אירוע בת מצווה הוא 'ה'- אירוע של הילדות. אירוע זה נחגג לילדה בדרך כלל בשנה בה היא לומדת בכיתה ו', או יותר נכון, בשנה בה היא חוגגת שנים עשר אביבים. יום הולדת 12 מכונה בת מצווה מכיוון שביום זה הופכת בת מילדה לנערה והיא מקבלת על עצמה עול מצוות. על כן, נהוג לחגוג את היום הזה בפאר והדר ולציין אותו על ידי אירוע מושקע ויוקרתי.

אירוע של פעם בחיים

בת מצווה מתייחס אומנם לתאריך בו נולדה הילדה וליום בו מולאים לה 12 שנים. אך בשל העובדה שמדובר בדבר חד פעמי, חוגגים את האירוע לאו דווקא בתאריך הלידה של הילדה, אלא מארגנים אותו בסמוך לאותו תאריך בשל ההשקעה המרובה שנדרשת לקראת האירוע הזה. בנוסף לכך, מכיוון שמדובר באירוע של פעם בחיים, משקיעים בו כמו שצריך ומתכננים אותו עם מגוון הפעלות וכמובן אוכל טעים.

בת מצווה – מה זה כולל?

אירוע בת מצווה כולל הרבה מאוד דברים כאשר גולת הכותרת היא כמובן קליפ בת מצווה. אך מלבד הקליפ, יש גם את הקטע הקולינרי שבו משקיעים כמו שצריך, את ההפעלות שמזמינים לכבוד האירוע והמזכרות שמחולקות לכל המשתתפות. כל אלה, דורשים הרבה מאוד זמן וכוח מהורי הילדה, ולכן מעדיפים הרבה הורים לבחור בתוכנית ' הכול כלול' לאירוע בת מצווה, שכולל גם מקום לאירוע בת מצווה.

למה כדאי לבחור בתוכנית 'הכול כלול'?

תוכנית 'הכול כלול' מציעה למשפחות החוגגות בת מצווה את כל מה שהן צריכות לקראת האירוע ובתשלום נוח במיוחד. לא עוד כאבי ראש, לא עוד לרוץ אחרי ספקים ולהתלבט על תוכניות מתאימות, בתוכנית 'הכול כלול' ניתן לבחור מתוך רשימה קיימת את ההפעלות המתאימות, את האוכל המתאים וכמובן הפקת קליפ בת מצווה מושקע.
בואו להכיר את myprod –  מקום מושלם לאירועים קטנים!

Share this post

גלילה לראש העמוד