חבילת לידה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

רעיונות למתנות לידה

חברה או בת משפחה ילדו במזל טוב תינוק? מה תוכלו לקנות ליולדת כמתנה? חשוב למצוא חנות עם כמה שיותר מתנות ליולדת הטרייה, בכדי לשמח אותה, בכל זאת לא מדובר באירוע יומיומי. כאן נכתוב על  רעיונות למתנות לידה.

מגוון מתנות לידה תמצאו באתר של BABY LEE >>>

מתנה שהיא מושלמת

קרובי משפחה וחברות, עלולים להתלבט לא פעם באיזו מתנה לבחור, כזו שתשמח את היולדת, אך לא רק, עליה להיות גם פרקטית. כנסו לאתר הרלוונטי, וחפשו מתנות ליולדת שהן מקוריות, איכותיות, כאלה שהיולדת תוקיר את בחירתכם.

פרקטיות

למרות העובדה שעל המתנה ליולדת להיות פרקטית, יש להתאימה באופן מדויק לצרכי כל אישה שזה עתה ילדה. יש מתנות מסוגים רבים, למשל: שמיכה מכותנה, קשת פעילות מעץ, משטחי פעילות, תיק לעגלה, צעצועים לפעוטות, משטחי החתלה מעוצבים, פירמידת השחלות, נחשוש, רוקר לתינוק, לוח פאזל עם אותיות באנגלית, מתלה דקורטיבי מבמבוק, ועוד האפשרויות הן רבות.

מתנות אישיות

למעט מגוון רב של מוצרים אשר הוזכרו בפסקה הקודמת, ניתן לקנות ליולדת מתנות יותר אישיות. כמו זר פרחים מרהיבים בעלי ניחוח נפלא, קופסת שוקולדים איכותיים מחנות בוטיק, ויש עוד, כמו מנשא לתינוקות, הרשמה לקורס הורים, מארזים הן לאם והן לתינוק, כורסת הנקה נוחה ועוד. אלה הן מתנות בעלות נופך אישי יותר, אולם רעיונות למתנות יולדת, הם בין היתר רכישת צעצועים לרך הנולד.

בטיחות

אם החלטתם לקנות ליולדת צעצועים לרך הנולד, יש לבדוק שהם בטיחותיים ועם תו תקן, מה שמבטיח בטיחות ואיכות.

אל מי לפנות?

יש לפנות אל חברה וותיקה, המציעה למכירה מוצרים לתינוק ולאם לאחר הלידה, שפע מוצרים רב ביותר, בין אם מדובר בצעצועים, אביזרים לעיצוב חדר התינוק, אין כאן מקום לפשרות, התינוק שלך ראוי לטוב ביותר! 


Share this post

גלילה לראש העמוד