מקום לבת מצווה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

כמה עולה לשכור אוטובוס לחתונה?

רוצים להפוך את החתונה לאירוע מפנק במיוחד, עבורכם, עבור האורחים שלכם? במקום להגיע ברכבים פרטיים לאחר נהיגה מעייפת ללוקיישן הנבחר, תוכלו להשכיר אוטובוס לחתונה. כמה עולה לשכור אוטובוס לחתונה – כל הדגשים ואיך לקבל הצעת מחיר אמינה. 

כמה עולה התענוג בכמה נוסעים מדובר 

לרוב, נהוג לשכור אוטובוס לחתונה כאשר מדובר בלוקיישן מיוחד, בחתונות טבע או כאשר רוצים להקל על המוזמנים להגיע בשלום ולחזור בשלום. יותר מזה, רכב הסעות מאובזר מאפשר לכולם ליהנות, לחגוג ולשתות, בלי לחשוש מנהיגה לא בטיחותית. עלות התענוג נשענת בראש ובראשונה על מספר המקומות ברכב ההסעות. אוטובוסים יקרים יותר לעומת מיניבוסים אך הם מכילים הרבה יותר מקומות ישיבה. ישנם מיניבוסים ל-15 איש, מיניבוסים ל-20 או אפילו ל-30 איש וכמובן אוטובוסים עם כ-50 מקומות פחות או יותר. 

כמה זמן האוטובוס עומד לרשותכם 

המחיר שיעלה לכם לשכור אוטובוס לחתונה תלוי גם לכמה זמן תצטרכו את האוטובוס. אם מדובר באירוע מרוחק במיוחד, הרי שכדאי שהנהג יגיע די והותר זמן מראש. כמו כן, הביאו בחשבון שהנהג צריך לחכות ולעמוד לרשותכם גם בסוף האירוע. אם אתם שוכרים יותר מאוטובוס אחד וחלקם נחוצים לכם לזמן מופחת (כי חלק מהאורחים עוזבים יחסית מוקדם), עדכנו בכך את חברת ההסעות. 

כך תקבלו הצעת מחיר משתלמת  

חברת Rent a Bus מתמחה באוטובוסים ורכבי הסעות לחתונות, לטיולים ולכל מטרה. פתרונות נסיעה מפוארים, גם בסגנון VIP ובכל רחבי הארץ. הינכם מוזמנים לפנות אלינו ונתאים עבורכם הצעת מחיר משתלמת. ספרו לנו היכן האירוע, האם ישנן נקודות עצירה בדרך, מאיפה האיסוף ולכמה זמן תצטרכו שהאוטובוס ימתין לכם בקרבת מקום. חיש מהר תקבלו הצעת מחיר אישית לאירוע החשוב שלכם!

Share this post

גלילה לראש העמוד