הפקת חתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

הפקת אירועים של פעם בחיים

הפקת חתונה

אירועים באים ואירועים הולכים, הם מתקיימים ותפקידם להשאיר לנו בעיקר זיכרון מתוק של עוד. החיים מלאים באירועים אין ספק ומאידך, האירוע הגדול ביותר הוא אירוע בלתי נשכח של חתונה. מכאן שחשוב מאוד לדבר על הפקת חתונה ועל מה יידרש כדי להגיד כי האירוע הזה הינו אירוע שאי אפשר לשכוח. לצאת מהשגרה, לגרום גם לאחרים לצאת מהשגרה ובעיקר להשאיר זיכרון מתוק והבנה כי אירועי חתונה או הפקת חתונה עושים אך ורק עם מפיקי חתונה מקצועיים. אז איך אפשר להפיק חתונה כך שלא תהיה עוד אירוע סטנדרטי? הנה כמה רעיונות שחשוב לקחת בחשבון לפני שנכנסים אל תוך היום הגדול בחייכם.

איפה אתם מתכוונים להפיק אירוע?

הפקת חתונות תדרוש מכם חשיבה מקדימה של הגדרת מטרות אירוע. כמה מוזמנים אמורים להגיע, מה האופי של המוזמנים? כמו כן יש לקחת גם שיקולי תקציב ורק אז לבחור את מיקום האירוע. מה עוד חשוב לקחת בחשבון לפני הפקת חתונה במקום כזה או אחר? אופי של מקום, האם הוא מותאם לאופי ה מוזמנים שלכם? חשוב מאוד לבקר במקום בו זמנית שמתנהלים שם אירועים אחרים גם כדי לבדוק את האקוסטיקה במקום. כמו כן, יש לבדוק האם רשימת המוזמנים שלכם אכן מתאימה למקום הגדול או הקטן. פרט זה חשוב כי אתם לא באמת רוצים לגרום לאורחים שלכם אווירה של מחנק. גם העניין הגאוגרפי הוא חלק בלתי נפרד- אחרי הכול זה חשוב כי אם תעשו אירוע במקום מרוחק, סביר להניח שחלק מהאורחים יאלצו לוותר על התענוג.

מי נותן לכם שירותים?

האם הספקים ונותני השירות עומדים בלוח הזמנים הלחוץ? תקליטן, הפעלת קייטרינג? האם יש סנכרון מלא ביניהם? במידת הצורך חשוב ואף ראוי לקשר בין שני נותני השירות, זה ראוי כי זה יכול להפיק אירוע מושלם על כל המשתמע מכך.

בסיכום דבר, שמרו על מקוריות, תנו למפיקי אירועים לעשות עבורכם את האירוע ולא תשכחו, אירועים של פעם אחת בחיים, הם לא רק אירועי חתונה אבל ברובם אירועי חתונה נקשרים באירועים שאנשים נוטים לא לשכוח.

Share this post

גלילה לראש העמוד