לבוש סקסי לגבר
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אנחנו יודעים על מה אתם חושבים: אמן חושים לאירועים

שמעתם על לא מעט אנשים שכבר הזמינו אמני חושים בעבר לאירועים שונים וכעת גם אתם חושבים על האפשרות הזאת? אם כך, כדאי שתדעו שאין ספק שזו בחירה נהדרת. למעשה כל אירוע שאליו יגיע אמן חושים יהיה אירוע מיוחד במינו ושונה, כי מה יכול להיות מיוחד יותר מאשר איש מקצוע שעומד מול קהל ופשוט יכול לנחש על מה כל אחד בקהל חושב? מדובר על משהו שעד שלא רואים אותו במו עינינו קשה להאמין שהוא קיים. עם זאת, אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שאם תזמינו איש מקצוע כזה לאירוע שלכם, לא תוכלו להישאר אדישים להופעה שלו ואין ספק שגם המוזמנים שלכם יתרגשו מההופעה הזאת מאוד.

איך יודעים אין אמן חושים לאירועים כדאי להזמין?

כאשר מדברים על אמן חושים כמו Ran Gafner (רן גפנר) שיוכל להגיע ולתת הופעה באירוע מסוים, מדברים למעשה על מגוון רחב של אפשרויות. יש לא מעט אנשים שעוסקים בענף הזה ולכן גם עולה השאלה: איך בוחרים ביניהם? נקודת המוצע היא כמובן שתרצו לקבל את ההחלטה הנכונה ולצאת כמה שיותר מרוצים, מה שמסביר מדוע לא כל איש מקצוע יוכל להיות מושלם עבורכם. לכן כדאי לבדוק:

  • מה הניסיון של אמן החושים הרלוונטי עבורכם?
  • מה כוללת ההופעה שלו?
  • האם מעבר להיותו אמן חושים הוא גם יודע לעמוד מול קהל, לרגש ולעניין אותו?

יש לקחת בחשבון את כל הנתונים הללו ולראות שאתם בוחרים איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו ועל הופעתו כי הרעיון הוא לצאת מרוצים מכל החוויה.

אל תוותרו על המלצות

חשבתם לרגע להזמין אמן חושים בלי לבדוק האם יש לגביו המלצות? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לא לעשות זאת אלא לעצור, לבדוק ולהתעמק גם בנושא הזה לרגע. מה פתאום שתזמינו מישהו שאחרים לא ממליצים עליו? או שאתם לא יודעים לגביו מספיק פרטים? אמן החושים הוא האדם שיקבע בסופו של דבר עד כמה האירוע הקרוב יהיה מוצלח או לא, אז מה פתאום שתזלזלו בבחירת אמן כזה לאירוע הקרוב שלכם?

 

Share this post

גלילה לראש העמוד