תאטרון רחוב
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

תיאטרון רחוב לאירוע הבא שלכם

תיאטרון רחוב אינו כמו תיאטרון רגיל. תיאטרון הרחוב משלב בתוכו הרבה צבעוניות, שימוש באלמנטים שנמצאים ברחוב ותנאים לא צפויים, שמגיעים כתוצאה מפעילות בחוץ. הצגה של ממש מופקת מתנאים חיצוניים, לא כמו באולם הכולל אורות לבנים, אורות צבעוניים כשצריך, חדרי הלבשה וכו'. 

מופעי המשחק ברחוב מביאים הרבה חדשניות ויצירתיות, שימוש בכל חפץ שהרחוב מביא איתו, ואינטראקציה קרובה יותר ומורגשת עם הקהל. 

תיאטרון אשר מתקיים בכל מקום בכל זמן

בכל מקום חיצוני ניתן לעשות הצגות ומשחק מקצועי. כשמשתמשים בטובי המקצוע, אפשר לפתוח מופעים ותיאטרוני רחוב בכל אזור אשר נחפוץ בו – מרכזי קניות, פארקים, קניונים, פינות רחוב, קמפוסים וכדומה. האומנות כחלק מהאומנות, נותנת את תשובותיה לכל לוקיישן.

תיאטרון רחוב – מופע גלוי

מכיוון שמופע תיאטרון רגיל בדרך כלל מתקיים עם רמקולים, הגברה וכו', ותיאטרון רחוב אינו משתמש בעזרים אלו – השחקנים צריכים להיות מאוד גלויים ומובנים בשפת גוף, בעלי יכולות ווקאליות גבוהות. נתון זה מייצר מופע קרקס רחוב מעניין ותיאטרלי, עם ריקוד ופנטומימה המכניסים עניין לכל אזור.

הטובים לתיאטרון הרחוב

מופעי משחק ברחוב בישראל, החלו לפרוץ בעיקר בשנות ה90'. היום תיאטרון הרחוב, הוא אחד ממופעי הרחוב הכי פופולריים שיש. כמעט בכל סוגי האירועים שיש בסביבה הציבורית, תוכלו למצוא תיאטרון רחוב. גם מופע חינמי ברחוב לעוברים ולשבים, וגם קשר ישיר וקרוב עם השחקנים. 

שחקנים בולטים החלו את דרכם כשחקנים בתיאטרון רחוב כמו דייוויד בואי, רובין וויליאמס ועוד.

תיאטרון רחוב מאפשר לכל אדם לצפות באומנות שאולי לא היה יכול לצפות בה, אם הייתה מתקיימת באולם סגור עם כרטיסים. זה עוד אחד מהדברים היפים בתיאטרון רחוב – פתוח לכולם, נוגע בכולם ויכול להעביר מסרים רבים.

Share this post

גלילה לראש העמוד