מגשי פירות קסם הפרי
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 טיפים לבחירת המתנה המושלמת ללידה

מתנה ללידה? לא תמיד קל לנו למצוא רעיון מוצלח ומפתיע למתנה שתשמח באמת. כי כל יולדת מקבלת לא מעט מתנות ומחוות, ואם אתם רוצים לשמח ולהפתיע, אתם עשויים לגלות שזה לא כל כך קל… קבלו במאמר זה חמישה טיפים לבחירה של מתנה מושלמת שמתאימה יותר מכל ללידה. קראו וכך תוכלו לבחור נכון מתנה מוצלחת שמשמחת באמת.

אלו הטיפים לבחירת מתנה מושלמת

  1. שימו לנגד עיניכם את מקבלת המתנה, את היולדת המאושרת. המתנה נועדה לשמח אותה ולהרנין את ליבה. אתם תצליחו להשיג את המטרה הזו אם רק תחשבו על מה שיכול לשמח אותה. כי כל אחת שמחה בדברים אחרים. אם רק תשכילו להתאים לה את המתנה, היא תשמח מאוד.
  2. כדאי לשאול במידת האפשר מישהו קרוב לגבי מה שיכול לשמח אותה ומה חסר לה. כך אתם יודעים היטב מה כדאי לקנות ומה משמח אותה באמת. היא לא תבין מאיפה ניחשתם מה היא רוצה ובמה היא תשמח…
  3. יש מתנות שימושיות שיכולות להתאים ליולדות רבות. זה בגד לתינוק, צעצוע לתינוק וכדומה. אבל לא תמיד היולדת תשמח בפריט שאתם בחרתם. במיוחד אם יש לה טעם משובח והיא אוהבת לבחור בשימת לב מרובה כל פריט וחפץ. דבר זה מסביר לנו למה כדאי יותר לבחור פריטים שהם מעבר למה שצריך באמת. דברים שיולדת לא תרכוש לעצמה בעצמה, אלא תשמח לקבל אותם כמתנה מפנקת ומחממת לבבות.
  4. פינוק מוצלח ליולדת הוא מגש פירות מעוצב. מגש פירות מכיל עליו מגוון פירות חתוכים ומוכנים לאכילה. והכי חשוב מעוצבים היטב. הרושם של מגש כזה הוא נפלא, וכל יולדת תשמח לקבל אותו. אך הרבה מעבר לכך – הורגלנו לחשוב שפינוק זה שוקולד ומאכלים אחרים שאינם בריאים. כאן אנחנו רוצים לנפץ את המיתוס הזה וללמד את עצמנו שניתן להתפנק על פירות. כי זה הפינוק האמיתי. מי כמו יולדת מעדיפה מזון בריא ומזין על פני חטיפים ושוקולד…
  5. ניתן לשלב עם עיצובי פירות אלמנטים נוספים. כאלו שמשלימים את המראה ויוצרים את השלימות אליה אנחנו חותרים. זה יכול להיות סושי שוקולד או כל מה שיכול להשלים את המשלוח למשהו שיתאים יותר למקבלת. אך תמיד צריך לזכור כי נכון לצרף ברכה נעימה שתסביר למקבלת מי חשב עליה והזמין לה את המשלוח. ולבטא בברכה את האיחולים הכנים שלנו ואת השמחה הרבה שלנו לרגל השמחה השרויה במעונה.

אז כדי לרכוש מתנה מוצלחת לא צריך הרבה להתאמץ. כל מה שצריך זה לזכור שהמתנה צריכה להתאים למקבלת, לשמח אותה ולהתאים לציפיות שלה. מכאן הדרך קצרה לאיתור המתנה שתשיג את המטרה הזו. אז הגיע הזמן לצאת לדרך – אתרו חנות מקצועית ומובילה שמציעה מתנות ליולדות ועיצובים במגוון נרחב. בחרו ליולדת אליה אתם ממענים את המתנה את מה שמתאים לה ועשוי לשמח אותה, והנה לכם משלוח מוכן שכבר בזמן הקרוב עומד לצאת לדרכו על מנת לשמח את ליבה של היולדת ולהזכיר לה שאתם שמחים בשמחתה ומביעים את האושר שלכם לרגל הולדת הבן או הבת בשעה טובה.

Share this post

גלילה לראש העמוד