עגילי זהב נופלים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

סוגי עגילים לנשים: טרנדים בשנת 2021

תחת המושג תכשיט יש קטגוריות שונות. אחד הוותיקים הוא זה של העגילים, שמאז החלה האישה הראשונה לנקב את התנוך שלה עבור ענידה של תכשיט מבחירה ולשם קישוט הפך להיות בדרישה גבוהה ומגיע בשלל שלם של דוגמאות ומתכות ואבנים שמוגדרים על ידי טרנדים שבכל שנה מתחדשים. גם שנת 2021 הביאה טרנדים יפהפיים של עגילים שכדאי כי יופיעו בקופסת התכשיטים של נשים שאוהבות מראה עדכני.

יותר בוחרות עגילים ארוכים

כמה ארוך עגיל כבר יכול להיות? ארוך מאוד, ולמעשה הוא יכול להגיע עד לאזור של הכתפיים די בקלות. העגילים בשנת 2021 בהחלט מציגים מראה ארוך יותר מאי פעם של התכשיט, דבר שנעים במיוחד לאותן נשים ונערות שאוהבות להרגיש את העגיל על האוזניים עם דגמים מעודנים עם וללא שרשרת ארוכה המשתלשלת לה מן הצד האחורי .

עגילים עם נוכחות

מה זה עגילי נשים עם נוכחות? זה עגיל שהמתכת שאיתה הוא מעוצב היא לרוב לא תהיה דקה מידי, והעגיל עצמו יהיה בנפח נדיב גם אם הוא חלול על מנת למנוע כבדות של משקל. ניתן לראות עגילים מן הסוג הזה מככבים אצל הנשים הכי מפורסמות בעולם, ובעמודי האינסטגרם של כל משפיענית רשת שכבר הבינה את הטרנד ושמחה להציג אותו גם על התנוכים של האוזניים שלה.

עגילים עם אבני חן. כמעט

מאז שהחלו לשווק את אבני הסברובסקי זה נעשה הרבה יותר פשוט להתהלך עם תכשיט אשר עשוי מאבנים מנצנצות מבלי להתנצל שלא מדובר באבני חן יקרות ערך כמו שנהוג לשבץ בתכשיטים לכלות. העגילים מן הסוג הזה מגיעים עם תג מחיר שווה לכל אישה שמעוניינת במראה של ה"בלינג בלינג" רק בלי ההשקעה הכספית הגבוהה. האבנים הללו מגיעות בכל מיני חיתוכים וגוונים, והן משדרגות כל עגיל ברגע. 

Share this post

גלילה לראש העמוד