מגשי אירוח לכל סוג של אירוע
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מגש אירוח טבעוני – להתחבר לטבע באמצעות טעמים נפלאים

מתכננים לארח בביתכם מספר חברים קרובים, אך שוברים את הראש איזה אוכל תוכלו להגיש לזוג החברים הטבעוני שלכם? תחסכו לעצמכם חשיבה ומאמץ ופשוט הזמינו עבורם מגש אירוח טבעוני שהם ישמחו לאכול. באופן כללי כדאי לדעת כי הבחירה בהזמנת אוכל מוכן תוכל לחסוך לכם הרבה טרחה ומאמץ, כיוון שאין זה דבר פשוט ומהיר לבשל אוכל לכמה זוגות של חברים.

גם אלו שאוהבים את המטבח והבישולים ישמחו לחסוך לעצמם עבודה קשה, ויעדיפו להזמין מגשי אירוח מוכנים וטעימים שישתלבו נהדר בחוויית האירוח שהם תכננו. יש לקחת בחשבון כי בישול למשפחה הוא שונה מבישול לצורך אירוח, כיוון שהמשפחה הגרעינית יכולה להסתפק במנת אוכל אחת בלבד – ואילו אירוח של מספר אנשים יצריך מכם להכין כמה סוגים שונים של מנות.

מהם מגשי אירוח טבעוניים?

עבור אורחים שמגיעים אליכם ומעדיפים לאכול מנות מיוחדות ושונות מהרגיל, כמו זוג החברים הטבעוני שנמנע מאכילת מוצרים מן החי, מומלץ להציע אוכל טבעוני מוכן המגיע במגש אירוח יפה ומעוצב. מגשי אירוח טבעוניים זהים בקונספט של מנות אוכל מוכנות המגיעות במגשים, כאשר מרכיבי המנות הללו אינם מכילים חומרי גלם ומוצרים מן החי כמו גבינות, בשרים, ביצים, חלב, דגים וכל חומר גלם אחר שמקורו בחיה.

מה מכיל מגש אירוח טבעוני?

הודות לשפע הירקות והפירות הקיימים בארץ, גם טבעוניים יוכלו ליהנות מארוחות טעימות ואיכותיות העשויות מחומרי גלם טבעיים בלבד, וכמובן שאינם מכילים מוצרים מן החי. בין היצע המנות ניתן למצוא סלטי ירקות ופירות טריים בשילובים שונים, כריכים טבעוניים המכילים ירקות וממרחים טבעיים ואפילו קינוחים מתוקים שאינם מכילים ביצים או מוצרי חלב.

הזמינו מגשי אירוח מיוחדים: https://finger-food.co.il/

Share this post

גלילה לראש העמוד