מה חשוב לבדוק כשבוחרים לק לציפורניים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים לק לציפורניים

בכל פעם זה קורה מחדש. את יושבת אל מול מניקוריסטית מתוך המטרה לצאת עם ציפורניים מטופחות ממה שהן כעת. כבר בתחילת הטיפול זה חשוב להבין את הדברים שאליהם יש לשים לב על מנת לצאת עם לק שממנו יוצאים הכי מרוצים עד הפעם הבאה שבה לקוחה עם אותה המניקוריסטית תיפגש. הנה כמה פרמטרים עיקריים שעליהם יש לשים את הדגש כדי לקבל מניקור איכותי ומושלם שעושה את כל ההבדל.

את האיכות של הלק

בחירה של לק לציפורניים צריכה להיעשות לפי כמה פרמטרים, הפרמטר הראשון הוא האיכות של הלק. איך יודעים כי לק הוא איכותי? מניקוריסטיות מנוסות כבר ידועות אלו מן הלקים שלהם נשמרים באיכותם לאורך זמן ומספקים מריחה טובה על ציפורניי כל לקוחה ולקוחה. בין כל המותגים הכי איכותיים בתחום ניתן למצוא חברות כמו OPI  וחברות נוספות שאיתן ניתן לבצע מריחה של לק גם עם כל הטרנדים הכי עכשוויים ועם מראה של לק שיישאר בצורה דומה למשך של זמן רב ולא יתקלף לאחר זמן מהיר למדי.

קראו עוד על מניקור ברחובות.

את ההתאמה של הגוון

לפני שבוחרים לק מכל סוג לציפורניים זה כדאי מאוד להשקיע מחשבה לגבי הגוון שאותו רוצים למרוח. מדוע? כי יכול להיות שרוצים להתאים את הלק לקראת בגד שאותו לובשים עבור אירוע מיוחד, כמו חתונה או שרוצים להתאים את הלק עבור חופשה שבה רוצים להיות עם לק בשכבה רעננה עם מראה שהולם אווירה של חופשה. קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה כבר תדע להמליץ בעצמה על לקים וקישוטים שאר רלוונטיים אל העונה, האירוע בשנה ואפילו עבור יום האהבה.

את רמת הניקיון של הציפורן

אי אשפר למרוח לק על ציפורן שאינה נקייה ומוכנה אל שכבת הלק הנבחר. זה לא משנה אם זה מדובר בלק מסוג ג'ל או לק רגיל, כל מריחה של לק צריכה להיות אך ורק לאחר שמכינים את הציפורן עם פעולה שבה מסדרים את הציפורן אל הצורה הרצויה ואל ניקיון של העור שמסביב לעור בצורה טובה. רק לאחר מכן ניתן להתחיל בשלב של המריחה והבחירה של הלק עצמו לציפורניים.

Share this post

גלילה לראש העמוד