טבעות אירוסין
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 טבעות אירוסין בעיצוב שונה

טבעת אירוסין היא אחת התכשיטים המדוברים ביותר. הן בגלל העיתוי המיוחד בו מעניקים אותו, והן בגלל העיצובים המלהיבים ומגוון האפשרויות הקיים. אמנם ניתן לומר שטבעת אירוסין היא טבעת זהב שבה משולב יהלום. אבל מנקודת מוצא זו ניתן להגיע רחוק… כי כאשר המעצבים עובדים עם ראש גדול ופרץ של יצירתיות נובע מהם, מגוון הטבעות שיוצאות תחת ידיהם הוא עצום. אז הבה ונכיר חמש טבעות אירוסין בעלות עיצוב שונה.

  1. איטרניטי – טבעת שלה מראה ייחודי המשלב יהלומים על גוף הטבעת. לרוב בטבעת כזו ישולבו מספר יהלומים בגודל אחיד זה לצד זה. בשונה ממרבית טבעות היהלום שבהן יהלום אחד מרכזי, בטבעת זו שהיא טבעת אירוסין יוקרתית, מופיעים במרכז הטבעת מספר יהלומים זה לצד זה.
  2. טבעת יהלום מגן דוד – טבעת יהלום יכולה להיות מעוצבת בצורה מסוימת. ולשלב את הזהב ואת היהלום באופן כזה שיוצר מראה ייחודי. אחד הרעיונות המפתיעים הוא טבעת יהלום מגן דוד. אכן, טבעת יהלום שמלבד למראה יש לה גם אמירה משלה.
  3. טבעת פרח – בהשראת העיצוב המיוחד וקבלת מראה בעל משמעות ניתן ללכת גם לכיוון של פרח. היהלומים יתפסו כמובן את המרכז של הטבעת והם ישלימו את המראה של הפרח.
  4. טבעת טיפה – מי אמר שהיהלום אמור להיות עגול בכל הטבעות? יש בהחלט אופציה לשלב יהלום בצורת טיפה. מדובר על טבעת בעלת מראה בולט וייחודי שבהחלט נהנה מייחודיות משלה. היהלום בצורת טיפה בולט על רקע האצבע ומדגיש גם את היהלום המשובץ בטבעת.
  5. טבעת בעיצוב אישי – לא תמיד צריך לבחור מתוך מבחר קיים את הטבעת הרצויה. אם אתם אוהבים ייחודיות ויש לכם טעם אישי שמאפיין אתכם, אתם באמת לא חייבים להתאים את עצמכם למבחר שקיים בחנות התכשיטים. אמנם יש מבחר רחב ומרבית הלקוחות מצליחים לבחור לעצמם את התכשיט האהוב והקולע. אבל יחד עם זאת קיימת אופציה נהדרת של עיצוב אישי של הטבעת שלכם. עיצוב זה מתבצע בליווי מקצועי של מעצב תכשיטים מנוסה, הוא שומע מה אתם רוצים ויחד חותר לעצב את התכשיט המתאים.

Share this post

גלילה לראש העמוד