מתנה לרופא
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

איך לבחור מתנה לרופא שממש עזר לכם

השעה מאוד מאוחרת באמצע הלילה, והילד הקטן שלכם לא מרגיש טוב ולא מצליח לישון, וכמובן שגם אתם אינכם רגועים ורוצים לעשות את הכל כדי שהוא יבריא. לאחר שמיהרתם למוקד קופת החולים ושלחו אתכם משם עם תרופה להורדת חום בלבד, החלטתם לפנות באופן אישי לרופא הילדים כי אתם מרגישים שלא מדובר בהצטננות שגרתית.

מתנה לרופא שתראה הערכה והוקרת תודה

לאחר שהתגברתם על חוסר הנעימות, שלחתם הודעה לטלפון האישי של הרופא לבקשת עזרה – ולהפתעתכם הוא מיהר להתקשר אליכם חזרה ולברר איתכם כמה דברים בנוגע להרגשתו הכללית של הילד. כיוון שהוא מכיר את הרקע הרפואי של ילדכם, הוא הנחה אתכם להגיע למיון לבדיקה מקיפה וגם דאג להוציא הפניה לכך כדי שלא תישאו בתשלום ההוצאות על כך. 

לשמחתכם החזרת נוזלים והשגחה ל24 שעות במיון עזרו מאוד להחלמה של הילד, וכעת אתם מוכרחים למצוא מתנה לרופא שממש עזר לכם כשהייתם צריכים. אז מה קונים לו? הנה כמה רעיונות מצוינים:

  • תמונות לתלייה – תוכלו להעניק לרופא קולאז’ ריבועי מודפס על עץ עם תמונות של הילד הכולל הקדשה אישית והוקרת תודה, אותה הוא יכול לתלות במרפאה שלו.
  • עניבה מודפסת – אם רופא הילדים נוהג ללבוש במהלך עבודתו עניבה, תוכלו להעניק לו במתנה עניבה עם הדפסה והקדשה אישית שתהיה גם שימושית וגם תישאר למזכרת.
  • סיכה דקורטיבית לבגד – רופאים שאינם נוהגים ללבוש עניבות במהלך העבודה במרפאה, ישמחו לקבל פריט דקורטיבי אחר אותו יוכלו לשים על הבגד או החלוק כמו סיכה עם הקדשה אישית.
  • כלי כתיבה עם הקדשה – גם עט איכותי עם כיתוב והקדשה אישית יכול להיות מתנה נהדרת לרופא שעזר לכם.

כיצד לבחור מתנה לרופא שתהיה מכובדת ומיוחדת?

כדי להתאים את המתנה המתאימה ביותר לרופא המסור שלכם, כדאי להתייעץ עם חנות מזכרות ומתנות המתמחה במכירה של פריטי מתנה לכל מאורע וצורך.

Share this post

גלילה לראש העמוד