שוברים לעובדים
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

אילו שוברים ניתן להעניק לעובדים?

מתנות לעובדים זוהי סוגייה שהרבה מאוד מעסיקים מתחבטים בה. מצד אחד הם רוצים לפרגן לעובדים שלהם, הם רוצים להעניק להם משהו משמח, במיוחד אם מדובר לכבוד חג או יום הולדת של העובד. מצד שני, הם מתקשים למצוא את המתנה המתאימה אשר אכן תצליח לשמח ולהרנין את ליבו של העובד. אחרי הכול, מתנה אמורה להתאים למי שיקבל אותה ולא למי שנותן אותה. כך שגם אם המעסיק יתלהב ממוצר כלשהו וירוץ לרכוש אותו על מנת לשמח את העובדים, הרי שלא פעם הוא לא באמת יצליח להגיע לתוצאה הרצויה מבחינתו.

אז מה עושים?

שוברי מתנה לעובדים – המתנה המשולמת לכל עובד

הדבר הכי פשוט והכי קל זה להעביר את הדילמה ואת ההתלבטות בדבר הבחירה במתנה הנכונה, לידיו של העובד. יתלבט הוא, ישקול הוא ויבחר בעצמו את המתנה הכי מתאימה לו.

שוברי המתנה כמו באתר http://www.justforu.co.il הפכו בשנים האחרונות לאפשרות מאוד פופולארית כאשר אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים להעניק דווקא מתנות מן הסוג הזה. המתנות הללו בהחלט מספקות ומשחות את המקבלים. כי כך הם יכולים לבחור לעצמם את המוצר שבאמת דרוש להם ואת הדבר שהם אולי לא פרגנו לעצמם עד כה. שובר המתנה פותח עבורם את האפשרות להתפנק ולרכוש לעצמם את מוצר ה'מותרות ' כביכול ללא נקיפות מצפון.

איזה שוברים מתאימים כמתנה?

אז אם תהיתם מה יהיו השוברים אותם תוכלו להעניק לעובדים שלכם? אז כאן יש לכם עולם מלא של אפשרויות בלתי נגמרות. ישנה אפשרות להעניק שובר המתאים לרשת של חנויות ממגוון סוגים. ישנה אפשרות להעניק שוברים למסעדות גורמה. אפשר ללכת על שוברים לחנויות סופר גדולות המכילות מוצרים במגוון גדול כך שמקבל המתנה יוכל למצוא לעצמו מוצר כלבבו. 

יש כאלה שהולכים על מתנות מעולם התרבות והבידור. הם יעניקו שוברים לחדרי בריחה, לחוויות אקסטרים וכדומה.

למעש כמעט אין סוף לאפשרויות כאשר כמעט בכל תחום יש לנו בתי עסק המציעים את השירות של שוברי מתנה. החל מחנויות מזון וכלה בחנויות בגדים. אז לכו על אפשרות אחת מתוך כולן ותראו כמה העובדים יודו לכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד