שוברי מתנה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

לא יודעים מה לקנות – שוברי מתנה זה בדיוק בשבילכם

אנשים רבים נתקלים בדילמה של – מה קונים לחברה טובה שילדה? איזו מתנה מעניקים לאח שנולד לו ילד ראשון? או מה הכי מתאים לרכוש לבוסית שהפכה זה עתה לאם? זוהי דילמה שמלווה כמעט כל אחד שאמור לקנות מתנה כלשהיא לאדם קרוב. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, במרבית המקרים מעוניינים לרכוש את המתנה בהפתעה ולכן אין אפשרות לשמוע מזה שעומד לקבל את המתנה במה הוא מעוניין. מכיוון שעדיין לא הומצא מכשיר שקורא מחשבות, אין אפשרות לדעת איזו מתנה הכי תשמח את המקבל ומה הוא הכי צריך ברגע הזה, קראו בהרחבה.

איך בוחרים מתנה לאדם קרוב ואהוב?

כאמור, בחירת מתנה אינה דבר של מה בכך מכיוון שמלבד עצם המתנה עצמה, יש גם לקלוע לטעמו של המקבל ולצורך שלו באותו זמן. אז אם אתם מתלבטים עד כדי כך שעדיף לכם לוותר על גורם ההפתעה ובלבד שתצליחו להגיע לכדי החלטה, תוכלו פשוט לגשת לאדם שעבורו אתם מעוניינים לרכוש את המתנה ולשאול אותו במה הוא מעוניין (כמובן במסגרת התקציב שהעמדתם לכך). אך במידה ואתם כן מעוניינים לשמור על אפקט ההפתעה, תוכלו לנסות לגשש אצל בן הזוג או אצל מישהו קרוב אחר של אותו אדם וכך להגיע להחלטה הכי מוצלחת.

בכל מקרה, מומלץ תמיד לצרף לכל מתנה שובר החלפה במידה והמקבל ירצה להחליף אותה מכל סיבה שהיא.

לא מצליחים להגיע להחלטה? לכו על שוברי מתנה

אם אין לכם דרך להגיע להחלטה או לידיעה באיזו מתנה לבחור, בחרו שלא לבחור ולכו על שוברי מתנה ליולדות למשל. בחרו בחנות שמוכרת דברים שקשורים לאותו מאורע בשלו אתם מעוניינים להעניק את המתנה (במקרה שלכם, חנות למוצרי תינוקות, חנות לפינוקים ליולדת וכדומה), רכשו שם שובר מתנה בסכום שאותו הקצבתם למתנה ו… סיימתם. עכשיו נותר רק לצרף ברכה מרגשת מהלב ולהעניק את המתנה שלכם לאהוב שחוגג. אם תרצו להשקיע יותר, תוכלו גם להכניס את השובר למעטפה מעוצבת, להוסיף שוקולדים ובונבוניירות, לצרף זר פרחים או כל דבר אחר שעולה בדעתכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד