רעיונות למתנות לבית
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מתנות לפסח – רעיונות למתנות לבית

כל שנה לקראת חג הפסח יש את ההתלבטות הידועה, האם להתארח או לארח, איפה בדיוק ואת מי להזמין לסדר. כאשר מתארחים, מעבר להכנת החלק שלכם בארוחה, יש עוד אלמנט אחד שיש לשים עליו דגש טרם הארוחה והוא רכישת המתנות למארחים. כדי שתוכלו לעמוד במשימה בקלות ובהצלחה, קבלו כמה רעיונות מעולים למתנות לבית לכבוד חג הפסח.

בלינק הזה https://www.artori.co.il/gifts-ideas-heb/mtnvt-lbit.html תוכלו למצוא ים של רעיונות למתנות נוספות!

מעמד מצות

ניתן לרכוש למארחים שלכם מעמד ייעודי למצות לכבוד פסח. במקום שהמצות ישכבו וייתפסו מקום רב מהשידה או השולחן, ניתן להעמיד אותם במעמד ולייעל את שלוחן הסדר שככל הנראה עומד להיות עמוס במאכלים רבים.

מגבות מגנטיות

גאדג'ט חמוד למטבח המתאים לפסח במיוחד הינו מגבות שיש בהן מגנט תפור. הדבר מאפשר למעשה למגנט את המגבות על גבי המקרר וכך לחסוך במקום ולייעל את השימוש במטבח.

מעמדי ספרים

אמנם בספרים אנחנו מתעניינים בגלל התוכן שלהם, אך אנשים רבים אוהבים לשמור על הספרים שלהם לאחר הקריאה גם אם הם אינם מעוניינים לקרוא בהם שוב. מסיבה זו, לאחר הקריאה לרוב נהנה רק מעיצוב הספר ומהזיכרון של חוויית הקריאה. כדי לשדרג את חווייה זו למארחים שלכם בחג הפסח, תוכלו לרכוש עבורם מעמדים מיוחדים לספרים. יש הרבה דוגמאות למעמדי ספרים מיוחדים שכאלו כמו מעמד ספרים מרחף, מעמד ספרים שנראה כאילו סופרמן מחזיק את הספרים בעצמו או מעמד ספרים שמדמה בניין שקורס על אדם שמחזיק אותו במו ידיו. אם אתם מחפשים מתנה לסטודנט זו יכולה להיות יופי של מתנה עבורו כמי שמחזיק ספרי לימוד רבים.

מתלים

כולם זקוקים למתלים מסוג זה או אחר. במקום פשוט להרכיב מתלה על גבי הקיר, תוכלו לאפשר למארחים שלכם ליהנות יותר בכל פעם שהם חוזרים מהבית ותולים את מפתחות הרכב במקום. במידה והמארחים שלכם הם חובבי חתולים, תוכלו לתת להם במתנה מתלה בצורת חתול כאשר הזנב שלו הוא המתלה. במידה והמארחים אוהבים פירות, אפשר לקנות עבורם מתלה בדמות קוף אשר מתאים במיוחד לתלות על גבי היד שלו אשכול בננות.

מעמד לנר

רבים בישראל נוהגים בהדלקת נרות. ישנם מעמדי נרות מיוחדים ויפים במיוחד כמו מעמד לנר אשר לידו ישנה דמות אדם המתחמם ממדורה (הנר).

Share this post

גלילה לראש העמוד