איך לבחור מתנות
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

איך לבחור מתנות שתוך כדי יקדמו לנו את העסק?

בחירה של מתנה מצריכה חשיבה מעמיקה לגבי הצרכים של האדם שאמור לקבל את המתנה, ורכישה של מתנה עבור בעל עסק לשם הקידום של העסק מצריכה חשיבה יותר מורכבת על הדרך שבה הבחירה הזו משפיעה על החשיפה ועל מערכת היחסים של העסק עם כל לקוח חדש וחוזר.

מתנה לפי אופי העסק

איך יודעים איזו מתנה תהיה אפקטיבית במיוחד? מתנה שבה בא לידי ביטוי האופי של העסק. כמו מה? עסק שהוא קשור על עולם ההיי טק הוא כזה שדי מתבקש כי יעניק ללקוחות מתנה שתהיה זוג של השלמה של החוויה. כך למשל ניתן להעניק מטען נייד, חיבור של הנייד לרכב בכל צורה, אוזניות בלוטוס, רמקול בלוטוס, וכמעט כל סוג של גאדג'ט שיכול להתאים לטלפון נייד, למחשב לוח או למחשב נייד בצורה שימושית טובה.

>קבלו רעיונות מדליקים עבור שי לראש השנה שלא שוכחים!

מתנה לפי טרנדים

מידי תקופה ניתן לראות לאן נושבת הרוח מהבחינה של פריטים שנמכרים ונמצאים בדרישה הכי גדולה. התקופה האחרונה הייתה כזו שבה נמכרו בכל מקום אביזרים שמיועדים עבור טעימה של טלפונים ניידים לצד רמקולים בלוטוס שאיתם אפשר לשמוע מוזיקה בכל מקום בצורה מאוד נוחה. צריכים רק להבין מה הטרנד הבא, ולפי הטרנד הנהדר הזה להציע שלל של מתנות שהלקוחות ישמחו לקבל ויבצעו בהם שימוש רב, בשמחה רבה.

מתנות שתמיד בשימוש

יש מתנות שלעולם תהיינה בשימוש ויש מתנות שלא ממש זוכרים מתי קיבלנו אותם ואפילו הועברו בו באותו הרגע לאדם אחר, וחבל. מתנות ממותגות טובות כמו אלה שעושים בהכנתן שימוש בהדפסה על מוצרים למשל, הן כאלה שפשוט כיף לקבל ולא שמחים להעביר אותן הלאה כי רוצים לבצע בהן שימוש על פני ביצוע של רכישה של אותו המוצר. 

מה נמצא תמיד בשימוש? כאן טמונה לה המיומנות הטובה להבין מה יהיה שימושי עבור הלקוחות, ויש להתייחס אל סוג של קהל הלקוחות כדי להבין בצורה הכי טובה מה יהיה הכי שימושי עבורם בצורה פרטנית ככל האפשר. באופן כללי שימושי זה מגבת רחצה, עט כתיבה, כובע, כיסוי לטאבלט ועוד שלל של מוצרים שלא חייבים לעלות הרבה כדי להיות כאלה שיקדמו את העסק בצורה נפלאה בכל שימוש מחדש.

Share this post

גלילה לראש העמוד