גן אירועים בשרון
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מה חשוב לדעת על חתונה או אירוע בתוך גן אירועים בשרון?

תחום האירועים ספג מכה משמעותית בתקופת הקורונה ובמסגרת הנזק בתי עסק רבים כמו גם נותני שירותים נדרשו לחשב מסלולם מחדש. הנפגעים העיקריים בתחום האירועים הם כמובן גני האירועים שספגו את הנזקים החמורים מכולם, אבל בעלי הגנים והאולמות מרשים לעצמם לחוש אופטימיות זהירה שבעזרתה יצליחו ככל הנראה להחיות את התחום מחדש. בורג' בנימינה מוביל את המגמה עם מגוון הצעות לאירועים דווקא בימי קורונה.

גמישות היא שם המשחק

העולם בימי קורונה השתנה ומי שלא ישכיל להגמיש את הכללים ולהתנהל בצורה שמתאימה לרוח התקופה לא יצליח לשרוד. מהטעם הזה, בעלי גני האירועים בכל הארץ ובפרט באזור השרון שבו היצע הגנים הוא רחב למדי הבינו שהחיים ממשיכים ושישראלים לא ירצו לוותר על אירועים משפחתיים, גם במחיר של ריחוק חברתי ומיעוט משתתפים. בבורג' בנימינה תוכלו לשריין תאריך לאירוע שלכם ללא התחייבות!

למה חשוב לשים לב

בעידן הקורונה כאמור דברים נעשים בצורה מעט שונה, ולכן בבואנו לחשוב על אירוע משפחתי יש לקחת בחשבון כל מני תכנים והיבטים שבעבר לא חשבנו עליהם. בבחירת גן אירועים בשרון אם כן חשוב לשים לב שיש מרחב מספק שיאפשר להכיל כמות נאותה של אורחים תוך שמירה על המרחק הנדרש, היינו שני מטרים בין אורח לאורח. כגן אירועים פתוח וירוק יאפשר לכם בורג' בנימינה לחוש אינטימיות מרבית וגם לשמור על מרחק סביר בין האורחים.

בנוסף, כמו כל גן אירועים בשרון גם בורג' בנימינה מחזיקה ממונה קורונה שיבטיח שמירה על הכללים במהלך האירוע. זה כולל רישום של האורחים, סימון מרחקים כדי למנוע התקהלויות ווידוי  שהאולמות עוברים חיטוי וניקיון מוקפדים בין אירוע למשנהו בדגש על חיטוי השירותים לפחות אחת לשעה במהלך האירוע עצמו.

כדי לצמצם עד למינימום את הסיכון להדבקה באירוע האורחים של האירוע ועובדי המקום יעברו תשאול לפני הכניסה לאירוע לגבי המצב הבריאותי שלהם ובכניסה יימדד חום לכל מי שנכנס למתחם.

תתכוננו זהו אירוע מהסרטים!

אז אולי זה לא יהיה האירוע החלומי שתכננתם במשך שנים וייתכן שתידרשו לוותר על אי אלו פינוקים ואטרקציות, אבל הצוות המקצועי של בורג' בנימינה ישמח עם מעט גמישות ויצירתיות להפיק עבורכם אירועשיעמוד בהנחיות ולא פחות חשוב מכך- ייצור לכם אירוע מיוחד, מושקע ואיכותי. דבר אחד בטוח- את החתונה הזו אף אחד לא ישכח.

Share this post

גלילה לראש העמוד