חתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

את מי כדאי להזמין לחתונה?

במדריך זה נציג חמישה אלמנטים חשובים בעת הרכבת רשימת האורחים, כך שתוכלו לעשות את התהליך באופן מסודר ונגיש. מוכנים? בואו נתחיל.

רשימת אורחים לחתונה: כך תעשו זאת על הצד הטוב (והמסודר) ביותר

החתונה שלכם מתקרבת והגיע הזמן להתחיל ולהפיק את האירוע, כאשר אחד השלבים החשובים ביותר הוא כמובן השלב של הזמנת האורחים.בחירת האורחים וההזמנה עשויה להוביל ללא מעט מתחים בין שניכם וכמובן עם התערבות המשפחה, ועל כן החלטנו לגבש חמישה דגשים חשובים אשר יאפשרו לכם לצלוח את התהליך באופן מסודר:

פרופיל האורחים

לפני שמתחילים להזמין את האורחים, חשוב לבדוק מהי הקיבולת של גן האירועים שלכם וכמה אורחים חשבתם להזמין. בהתאם לפרמטרים אלה ניתן יהיה להתחיל ולגבש את הרשימה, כאשר מומלץ לעשות את באמצעות טבלת אקסל מסודרת. טבלת האקסל צריכה להיות מסודרת ע"פ הפרופיל של האורחים: אורח בודד, זוג, משפחה וכו'.  

סידורי הושבה

חשוב לקבל מגן האירועים סקיצה של המקום המתאימה לאירוע שלכם וכוללת מיקומי השולחנות, גודל השולחנות, מספר הכיסאות בשולחן ומיקומי המזנונים. חשוב לזכור שאפשר לשנות את המיקומים וגודל השולחנות בהתאם לדרישות שלכם.

בגן האירועים שלנו אנו משתמשים בתוכנת אייפלן שמתאימה את הסקיצה של האירוע לאירוע שלכם ובקלות ניתן לארגן את סידורי ההושבה.

קחו בחשבון בעת סידורי ההושבה היכן ישבו הצעירים, היכן ישבו המבוגרים, המשפחה שלו, המשפחה שלה, חברים מהעבודה. חשוב לקחת בחשבון את הקירבה לרחבת הריקודים ומזנוני האוכל.

מזמינים צעירים? דאגו להם להסעה

בדרך כלל צעירים מגיעים לאירועים ומעוניינים לשתות כמה שיותר. בדקו היטב כי אתם מסמנים את האורחים הצעירים ומבצעים מולם אישורי הגעה ראשונים, כך שתוכלו לדאוג להם להסעה.

אישורי הגעה

לאחר שכתבתם בצורה מסודרת את רשימת האורחים, מומלץ להיעזר באפליקציה ייעודית אשר שולחת הודעות אישורי הגעה לאורחים.

משפחות וילדים

במידה ואתם מעוניינים באירוע בעל אופי צעיר, הנחו את האורחים שלא להגיע עם ילדים קטנים ככה שכם הם יוכלו להנות מערב חופשי ומשוחרר ללא דאגות. מדובר בבקשה לגיטימית לחלוטין, אולם חשוב לעדכן בזמן ועל גבי ההזמנה.

תכנון אירוע מא' ועד ת': כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

הצוות המקצועי של גן האירועים בשרון בורג' בנימינה מורכב מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כולל מנהלי אירוע מובילים. אנו נלווה אתכם בכל צעד, וזאת בכדי להבטיח כי האירוע יהיה אירוע מיוחד המותאם בדיוק לציפיות שלכם. להתייעצות ולתאום פגישה חייגו ונישמח לעמוד לרשותכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד