הדרכת כלה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

הדרכת כלה: כל מה שחשוב שתכירי בדרך לחופה

מזל טוב! אחרי שעברת את שלב האירוסין, זה הזמן להתחיל ולתכנן את החתונה, שכן מדובר באחד האירועים הגדולים בחייך. כדי שתוכלי להיכנס לתהליך עם מלוא המידע הנחוץ, ריכזנו בעבורך טיפים חשוב ומידע חיוני. שנתחיל?

חתונה יהודית או חתונה חילונית?

כיום יש לא מעט זוגות שבוחרים בחתונה חילונית ומוותרים על מעבר ברבנות. חשבי עם בן זוגך מהי הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם להינשא. אם בחרתם בחתונה יהודית, חשוב להירשם לרבנות שבאזור מגוריכם, ולברר על מקווה טהרה בו תרצי לטבול. מוטב לעיין ברשימת המקוואות בישראל, ולו כדי להכיר את כל המקוואות שקיימים באזורך.

אם בחרת להינשא בחתונה חילונית, הרי שתוכלי לתכנן את האירוע כיד הדמיון, לרבות טקס החופה. חשבי היטב על סוג הטקס הרצוי, כך תוכלי להיערך לאירוע בהתאם.

בשני המקרים, אם בני הזוג מעוניינים בכך כמובן, ניתן לארגן אירוע חינה ואירוע שבת חתן. לא כולם בוחרים לערוך את שני האירועים הללו, אבל יש משפחות שבוחרות לקיים אותם ולו בשל מסורות משפחתיות או עדתיות.

ספקים איכותיים

נכון, יש לא מעט ספקים בתעשיית החתונות, וזה בהחלט לא פשוט לבחור את הספקים האידיאליים ביותר. כדי שתוכלי לעשות זאת, מומלץ לבקש המלצות מחברים או בני משפחה שנישאו, או לחלופין לחפש המלצות ברשת. כמו כן, קחי בחשבון את עניין העלויות, ונסי לבחור בספקים ממוצעים ובהתאם לתקציב שלך.

קחי השראה מהרשת

עיצוב אולם האירוע, עיצוב החופה ועיצוב השולחנות זה בהחלט מאוד חשוב, ולכן מומלץ לשאוב השראה מהרשת לפני שמתחילים בתהליך. טוב לדעת שניתן להזמין מהאינטרנט שלל פריטים ואלמנטים דקורטיביים, בוכך לצמצם עלויות וליצור חתונה ייחודית ובעלת אמירה אישית.

תכנון מסודר

ארגון חתונה הוא לא פשוט והוא כולל לא מעט דברים, ולכן חשוב לארגן את האירוע באופן מסודר ולתעד את הצעות המחיר השונות, האפשרויות שהספקים מציעים ולמעשה כל דבר שקשור לאירוע. תוכלי לרכוש מחברת ייעודית או לעשות זאת בקובץ דיגיטלי מסודר. לא משנה באיזו דרך תבחרי, החשוב הוא שכל תכנון האירוע ייעשה באופן מסודר ומושכל.

שיהיה במזל!

Share this post

גלילה לראש העמוד