טבעות אירוסין
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

טבעות אירוסין – הטרנדים החמים

כל אחד רוצה שטבעת האירוסין שלו תהיה שונה, ייחודית, בולטת ומורגשת. הטבעת משקפת את סגנונו האישי של מי שעונד אותה. אז אם אתם רוצים טבעת אירוסין לא רגילה, שונה ומיוחדת, לא חסרות טרנדים חדשים ועדכניים של טבעות אירוסין.

בין הטרנדים החמים והבולטים שיותר לשנת 2021 הם טבעות מעוצבות עם שלוה ארבעה אבנים, טבעות בסגנון וינטג', טבעות אירוסין עם אבנים בצבעים מגוונים ועוד.

אז רגע לפני שאתם רוכשים טבעת להצעת הנישואין שלכם, בואו להכיר את הטרנדים החמים של טבעות אירוסין לשנת 2021.

איך בוחרים טבעת?

הכלות של 2021 מחפשות את הטבעת שתעשה רעש, משהו נועז ומקורי, טבעת ששוה להעלות תמונה שלה לאינסטגרם. 'הגודל לא קובע', אמרה זו אומרת הכול על הטרנדים של טבעות אירוסין ב – 2021.

טבעות אירוסין צבעוניות

אבני חן צבעוניות ויהלומים הם דרך מצוינת להפוך את הטבעת הקלאסית, הפשוטה והאלגנטית לטבעת חדשנית ומעניינת. על כל טבעת שתבחרו לשבץ את האבנים, טבעות אירוסין וגם טבעות נישואין זהב לבן או אדום, האבנים יוסיפו צבע רב לטבעת ויאפשרו לכם ליצור את הטבעת בסגנון האישי שלכם.

טבעות וינטג'

כמו התכשיטים, שמלות הכלה וכמעט כל מה שקשור לעיצוב גם העיצוב של טבעות האירוסין חוזרים לעיצוב וינטג'. טבעות אירוסין וינטג' חוזרים ובגדול. העיצובים הישנים מקבלים מראה חדש ומקורי.

טבעת אירוסין הילה

העיצוב הייחודי של טבעות בצורת הילה – היילו, גורם ליהלום המרכזי בטבעת להיראות גדול יותר מיהלום רגיל על טבעת אירוסין פשוטה. ניתן להוסיף טוויסט בעיצוב, באמצעות שילוב של אבני חן צבעוניות.

אל תקנו טבעת רק על פי דעתכם וטעמכם האישי, חשבו גם על מי שהולך לקבל את הטבעת ועל טעמה האישי והסגנון שהיא אוהבת.

Share this post

גלילה לראש העמוד