חליפה לחתונה
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

5 טיפים לחליפה המושלמת לחתונה

מה לא נאמר על חיפוש השמלה המושלמת עבור הכלה, אך מה עם החתן? זה ששובר את הכוס, שואל את השאלה הגדולה ועומד לקשור קשר מחייב ומרתיע עם אם הכלה? ובכן אין לשכוח שבין היתר מדובר גם ביום של החתן ועל כן גם לו מגיע סיוע בבחירת החליפה הנכונה, וכיוון שגם חתן עשוי להתקשות אל מול המבחר הבלתי נדלה, ניגש לעזור גם לו – להלן חמישה טיפים אופנתיים ומחמיאים במיוחד:

בחירה שלך!

חתונה מהווה סממן להתחלת חיים משותפים, ועל כן למרות שמדובר בהתחלה חדשה שבה תתחשבו האחד בשנייה, יש להבין שבנקודה זו הגבר עומד לבחור את החליפה שלו בהתאם לסגנון המועדף עליו, כי ממש כפי שהכלה אינה מתייעצת עם החתן באיזו שמלה לבחור, כך גם אין סיבה שהחתן ינהג באופן שונה, אלא זה הזמן לעוף רחוק ובו זמנית להישאר קרוב למהות. זה הזמן לבחון עם מה מרגישים נוח, איזה סגנון יותר מדבר אליכם, אלו צבעים יותר נכונים עבורכם ועד כמה אתם מבקשים להיות נועזים. בכול זאת מבקשים להתייעץ מה ללבוש לחתונה? פנו לחבר קרוב, אח תומך ואף מומלץ להתייעץ עם סטייליסטית מקצועית – היו שלמים עם הבחירה והפתיעו את הכלה.

מתחילים מכמות החלקים

נכון שיש אינספור אופציות, עיצובים, גזרות וצבעים ועל כן דבר ראשון שמוטב להתחיל עמו מתייחס לקבלת ההחלטה הבאה: עם כמה חלקים מתכוונים ללכת. שנעשה לכם סדר? ובכן עבור מראה יותר ספורטיבי הגיוני להיצמד למראה שני חלקים, אך אם מבקשים לשדר יותר אלגנטיות, עדיף לבחור בחליפה של שלושה חלקים, וזאת כי הווסט (אותו חלק נוסף) מציע משחק לא קטן, בכוחו להוסיף טוויסט מרשים ולקחת את סך ההופעה למחוזות של יוקרה ועידון. מבקשים ללכת עד הסוף עם הקטע האלגנטי? תשקלו אביזרים משלימים, כגון מטפחת צחורה שמבצבצת מבעד לכיס, חפתים בשרוולים, עניבת פרפר וכדומה.

חליפה לחתונה

שאלה של עונה

עומדים לבחור חליפה לחתונה? ראשית התמקדו במאפייני העונה. בהנחה ומדובר בחודשים החמים, הימנעו מבד צמר ומבד סינטטי והימנעו מחליפה מרובת חלקים, אלא אם כן אתם מוכנים לשחק עם קילוף של שכבות, משמע אלא אם כן תהיו מוכנים להוריד את הז'קט ולהציע הפתעה מרעננת, למשל חולצה מכופתרת שכוללת שלייקס בעל סטייל מגניב. כמו כן, תמיד מומלץ להיות מוכנים לעבור ללבוש רק את החולצה התחתונה, ולו כי עומדים להזיע ברחבה, ועל כן חשוב לרכוש חולצת טריקו לבנה ופשוטה, אך גם צחורה ומחמיאה.

היו פתוחים לגוונים חדשים

הרבה גברים נוטים להיצמד לחליפה האלגנטית השחורה, אך פה מוטב לעצור ולהיות מוכנים לשקול גוונים וצבעים נוספים. שנדגים? ובכן ראשית התייחסו לגוון של הגוף, ככול שהוא יותר בהיר ביחרו גוון יותר כהה וההיפך. שנית, תמיד מוטב לבחון מינונים של גוונים, כאשר פה תגלו שכל שינוי ברמת הגוון מציע תוצאה לגמרי שונה, ועל כן אם אתם חובבי אפורים, כחולים או שחורים, מוטב לבחור ממגוון הגוונים שנמצאים על הסקלה. כמו כן, תמיד מוטב לשלב בהופעה הכללית נגיעה של ניגודיות צבעונית ולצד השילוב המתבקש (למשל חליפה שחורה וחולצה לבנה) מוטב לשלב טוויסט מעניין, כגון עניבה צבעונית, חפתים מיוחדים, כפל מאויר בשרוול של החולצה וכדומה.

שאלה של התאמה

בגדול ניתן לסמוך על הייעוץ של המוכר, אך טוב לדעת מהם החוקים שמגדירים אורכים. ובכן מבחינת מכנסיים, חשוב שהם לא יכסו את הנעליים ואם אתם אופנתיים (ואמיצים), מוטב שתשקלו לרכוש מכנסיים שבע שמיניות. מבחינת מקטורן, רצוי לבחון אם המידה נוחה ומחמיאה הן כשהוא פתוח והן כשהוא סגור. מבחינת אורך של שרוול חולצה, יש לוודא שהאורך מגיע לנקודה הבאה: לחיבור שבין האגודל למפרק כף היד.

הרשו לעצמכם להתרגש

טיפ אחרון לדרך? אל תישארו מקובעים, אל תינעלו לפני שמדדתם, הרשו לעצמכם להביט במראה ולהתרגש והפתיעו גם את עצמכם, כי חשוב שהבגדים ימלאו אותכם בתחושה נינוחה בדרך לחופה. בהצלחה!

Share this post

גלילה לראש העמוד