מתכוננת לליל הכלולות -את צריכה הלבשה תחתונה לכלות
גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון

גלית בן-אהרון היא מתכננת, מפיקה, מארגנת ומעצבת אירועים שונים החל מחתונות וימי הולדת ועד השקות אופנה ואירועי חברה מפוארים. בזמנה הפנוי גלית כותבת מאמרים מקצועיים בנושאי האירועים והפנאי, עם מגוון טיפים ומידע יעיל לקהל הרחב.

מתכוננת לליל הכלולות -את צריכה הלבשה תחתונה לכלות

אין כמו יום החתונה, היום המרגש ביותר בחייה של כל אישה. זהו למעשה היום שבו את הופכת לאישה במלוא מובן המילה, את יוצאת לחיים חדשים ומתחילה בהרפתקה המעניינת והמרגשת ביותר בחייך. רוב הכלות מתעסקות בעיקר בסידורי החתונה השונים, דואגות לקייטרינג הטעים ביותר, לאולם המעוצב ביותר וכמובן לשמלת הכלה המדהימה ביותר. אך למעשה, יש צורך לזכור כי יום החתונה מהווה רק את הפתח, לתחילתם של חיים חדשים. על מנת להתחיל את החיים הזוגיים שלכם ברגל ימין, יש צורך להצטייד במספר פריטים חשובים. הלבשה תחתונה לכלות למשל, נחשבת לפריט חובה בארונה של כל כלה טרייה. מדובר על הרגעים הראשונים והמרגשים ביותר בין הבעל לאשתו, דבר שניתן לחזק ולהעמיק באמצעות פרטי לבוש מתאימים. סט של חזייה ותחתונים סקסיים, בייבי דול מעורר תשוקה או כל דבר אחר בסגנון, יכולים בהחלט להוסיף לחיים החדשים של הזוג הטרי.

הלבשה תחתונה לכלות – רעיונות והצעות שכדאי להכיר

קודם כל, יש לתת את תשומת הלב הדרושה להלבשה התחתונה של הכלה ביום החתונה עצמו. אומנם רוב הכלות מעניקות תשומת לב עצומה לבחירת שמלת הכלה המושלמת, אך חשוב לזכור כי ללא הלבשה תחתונה מתאימה, שום שמלת כלה לא תוכל לשבת עליכן בצורה המושלמת ביותר. יש צורך לקחת את הזמן ולבחור את התחתונים והחזייה המתאימים ביותר לשמלה, ובמידת הצורך מומלץ אף להשתמש במחוך. ניתן היום למצוא מגוון רחב של לנג'רי שונים, שיתאימו לבד העדין של שמלת הכלה וישפרו עוד יותר את המראה הכללי של הגוף.

מעבר לכך, יש צורך לחשוב גם על ליל הכלולות ולהתכונן לכך בהתאם עם הלבשה אינטימית מתאימה. ניתן היום למצוא מארזים שונים המותאמים במיוחד לכלות צעירות, דבר שמעניק למעשה מענה לכל הצרכים המיידיים של הכלה הטרייה. ניתן למשל למצוא מארזים הכוללים תחתונים בצבעים ובגזרות שונות, חזיות העשויות מבדים שונים ומגיעות בעיצובים שונים, סטים מוכנים של תחתון וחזייה לכל אירוע, בייבי דול סקסי שיחמם את האווירה בלילה הראשון ואפילו כמה אביזרים נלווים כמו נר עיסוי, שמן עיסוי מתחמם וכדומה. כל אחת יכולה כמובן לבחור את המארז המתאים ביותר לטעם ולצרכים שלה.

Share this post

גלילה לראש העמוד